Arda gazeteciye saldırdı! Küfür kıyamet

Arda Turan, milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye küfürler etti ve fiziki saldırıda bulundu.

GİRİŞ 06.06.2017 10:02 GÜNCELLEME 06.06.2017 11:36
Bu Habere 70 Yorum Yapılmış

Arda Turan'ın EURO2016 döneminde yaptığı prim haberleri sebebiyle tepki gösterdiği Bilal Meşe'ye hakaretler etti.

Mekadonya maçı sonrasında İtalya'ya hareket eden uçakta Arda Turan, EURO2016 sırasında yaptığı prim haberleri nedeniyle Bilal Meşe'ye bağırmaya başladığı ve milli futbolcunun, gazetecinin boğazına sıktığı belirtildi. Arda Turan'ı olay yerinden 3 kişi zorlukla uzaklaştırdı.

Arda'nın uçakta Bilal Meşe'ye şunları söylediği iddia edildi:

"Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlarda burada! Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi. Bu ülke böyle ülke! Seni bu uçağa alırlar. Alırlar tabii. Seni bu uçağa alanlara da söylüyorum! Duysunlar. Senin gibi şerefsizi bu uçağa alanların a.... k....! Beni de başkaları gibi zannettin. Şimdi konuş bakalım. Ben futbolu bırakırım ama aileme şerefime laf söyletmem. o... ç... Biz kimden para dilenmişiz. Seni bu uçağa alan kim. Futbolu bırakırım ama şerefime, aileme laf söyletmem. Öyle haber yapamazsın! Patronun Demirören. Sen federasyon başkanının gazetesindesin ya! Federasyon başkanı değil mi senin başkanın. Seni uçağa alanın a.... k...."

Arda Turan, saldırıyı doğrulayıp Instagram'dan bir açıklama yaptı.

Savunma amaçlı değil, bilgilendirme amaçlıdır…
Yarın kalktığınızda muhtemelen haberleri göreceksiniz. Eleştiriler, kınamalar, köşe yazıları, hep beraber birbirlerine destek planları ve devamı. Demiştim! Islıklandıktan sonraki röportajımda olanları unutmayacağım diye (EURO 2016). Dün ilk defa milli takım uçağında gördüm o şahsiyetlerinden birini aylar sonra. Onlar kim mi? Biz ülkemizin formasını terletirken ve sonrasında; yalanla, iftirayla, insanların onuruna laf söyleyerek, ailevi değerlerine dil uzatıp sonra buna gazetecilik diyen kişiler. Merak etmeyin 3-5 kişiler. Tabi aylar geçince unutuluyor ya. Çocukları, gençleri, kaoslar ve krizle besleyenler; hayalleri başka yerlere taşıyanlar. Yok öyle insanın, karakterine, ailesine değerlerine laf atmak. Unutmayanı da var bunun! Benim futbolculuğumu eleştiren gerçek gazetecilere teşekkür etmişliğim vardır ‘Haklısınız’ diye. Çünkü bu meslek olabilir. Ama aileme, değerlerime olmaz. Gücüm yettiğince de buna izin vermeyeceğim. Dün yaptığım doğru muydu? Bilemem! Evine misafir olup, adam satıp, iftira arkadaş iş çeviren olacağıma… Yüzüne bağırarak, hakaret ederek, saldırarak cevap beklerim. Belki doğru değil ama dürüstçe, onurlu, şerefli bir davranış. Bu fotoğrafta gördüğünüz çocuk hayatta iyi veya kötü ne yaptıysa bedelini ödedi, öder de… Allah’tan başka kimseden bir şey istemedi, beklemedi. Hesabı da kimseye vermez. Arda Turan yola çıkarken, iyi futbolcu, star vs olmak için çıkmadı. Şerefli, onurlu, bir adam olmak için, ailesine sevdiklerine sahip olmak için çıktı. Her kim, şerefime, aileme, onuruma laf etmeye kalkarsa, Allah’ın bana verdikleriyle, gücüm yettiğince karşılığını alır. İyi geceler.

YAZDIR
YORUMLAR 70
 • Svsl üno 2 yıl önce Şikayet Et
  Bazi insanlara anladigi dilden cevap vermek gerekiyor her ne kadar zamanlama yanlis olsada
  Cevapla
 • urfalimuslum 2 yıl önce Şikayet Et
  baştaki polemiği zirve yapmış olan terim ve o uçağa böyle kalitesiz gazeteciyi alan federasyon suçludur.nokta
  Cevapla
 • svs. 2 yıl önce Şikayet Et
  Habercilik işi zaten yalan, dolan , abarti birazda sağda soldan katma. adam değildir muhtemelen küfrettigin kişi ama yerinde zamaninda yapacaksın haber olmayacaktin o yüzden haksizsin arda..
  Cevapla
 • FM.. 2 yıl önce Şikayet Et
  Arda çok doğru yapmışsın sadece dozunu kaçırmışsın
  Cevapla
 • vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  iftira karalama yalan haber varsa çok iyi yapmış az bile.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle