Bilal Erdoğan okunu yayını aldı pozunu verdi!

Bilal Erdoğan, 2. Etnospor Kültür Festivali'nin ikinci gününe katıldı.

Bilal Erdoğan okunu yayını aldı pozunu verdi!
Bilal Erdoğan okunu yayını aldı pozunu verdi!
GİRİŞ 13.05.2017 15:32 GÜNCELLEME 13.05.2017 20:15
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen ve Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu 2. Etnospor Kültür Festivali'nin ikinci günü de renkli görüntülere sahne oldu.

Yenikapı Etkinlik Alanı'nda "Ok Yaydan Çıkıyor" sloganıyla düzenlenen festivalde Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, atlı sporları izledi. Erdoğan, atlı okçuluk gösterilerini ve atlı cirit müsabakasını ailesiyle seyrettikten sonra atların yanına gitti.

BASIN MENSUPLARINA POZ VERDİ

Bilal Erdoğan, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Hakan Kazancı'yla birlikte ata bindi. Erdoğan ve Kazancı, ellerine aldıkları ok ve yayla at üstünde basın mensuplarına poz verdi.

MÜSABAKALAR VE GÖSTERİLER DÜZENLENDİ

Ailesiyle Han Çadırı'nda zaman geçiren Erdoğan, bir süre sonra etkinlik alanından ayrıldı.

Festivalin ikinci gününde aba güreşi, şalvar güreşi, kuşak güreşi, mas güreşi, yağlı güreş, atlı okçuluk, atlı cirit, kökbörü, aşık oyunu, mangala, geleneksel yaya okçuluğu branşlarında müsabakalar ve gösteriler düzenlendi.

14 MAYIS'TA SONA ERECEK

Halk oyunları ekipleri de gün boyu festival alanında gösteriler yaptı. Çocuklar için kurulan alanda da çeşitli geleneksel oyunlar gerçekleştirildi. Festival, 14 Mayıs Pazar günü sona erecek.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • bilalci 2 yıl önce Şikayet Et
  masallah ne yakısmıs ne heybetli
  Cevapla
 • GÖKTÜRKLER 2 yıl önce Şikayet Et
  ya hak
  Cevapla
 • ak şemseddin 2 yıl önce Şikayet Et
  helal geleceğin cumhurbaşkanına ok yay ne kadar da yakışmış maşallah
  Cevapla
 • Kılıç Arslan 2 yıl önce Şikayet Et
  Yok o siyasete girecek olsa çoktan girerdi. Siyasetle ilgisi yok demek ki. Hem bu saatten sonra siyasete girerek pek başarılı olacağını sanmıyorum..
  Cevapla