Fikret Orman başkanlığa aday oldu!

Osmanlıspor, Malatyaspor ve Kayserispor’un Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı için aday gösterdiği Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, adaylığını açıkladı.

Fikret Orman başkanlığa aday oldu!
Fikret Orman başkanlığa aday oldu!
GİRİŞ 23.01.2018 14:18 GÜNCELLEME 23.01.2018 15:27

Kulüpler Birliği Başkanlığı için baş döndüren bir trafik yaşandı. Önce Osmanlıspor bir bildiri yayınlayarak Dursün Özbek’ten boşalacak olan Kulüpler Birliği Başkanlığı için Fikret Orman’ı destekleyeceğini açıkladı. 

Bu kulübün ardından Kayserispor ve Malatyaspor’da adaylarının Fikret Orman olduğunu bildirdiler. Konu ile ilgili olarak Doğan Haber Ajansına bir açıklama yapan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, “İstanbul Kulüpleri yani Fenerbahçe ve Galatasaray daha önce başkanlık yaptı. Fikret Bey de arzuluyor. Biz de kendisinin başkan olmasına sıcak bakıyor, istiyoruz. Eğer Fikret Bey hayır derse Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’yı da destekleriz” dedi. 

Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek de DHA’ya konuştu. Gevrek “Adayımız Fikret Orman. Orman’ı destekliyoruz” dedi. Bu gelişmelerin ardından Hürriyet Fikret Orman’a aday olup olmayacağı sorusunu yöneltti. 

Orman şu açıklamayı yaptı: 

“ Kendimi Türk futboluna adamış biriyim. Değerli başkanların düşünceleri beni çok memnun etti. Türk futboluna hizmet etmek en büyük arzum. Her zaman söylüyorum, sadece Beşiktaş’ın iyi olması yetmez. Tüm takımlarımızın daha iyi olması gerekiyor. Marka değerimiz açısından bu çok önemli. Birkaç kulüp başkanı ile daha konuşup Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı için adaylığımı açıklayacağım”

GENEL KURUL 1 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜ 

Kulüpler Birliği Vakfı yeni başkanını haftaya seçecek. 1 Şubat Perşembe günü saat 12.00'de yapılacak genel kurulda yeni başkan belli olacak.

ETİKETLER
Dursun Özbek
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Beşiktaş 5 ay önce Şikayet Et
  Keşke kulübler birliğine başkan olmasa , futbol takımı ile daha çok ilgilense. Şampiyonluk kaçacak böyle giderse
  Cevapla
 • Beşiktaş 5 ay önce Şikayet Et
  Yaparda önce Beşiktaş
  Cevapla
 • AYŞE 5 ay önce Şikayet Et
  Ikisinide yapar başkan
  Cevapla