Cenk Tosun'un bidonunda bakın ne varmış!

Cenk Tosun'un İngiltere'ye giderken yanında götürdüğü bidonun içinde siyah zeytin olduğu ortaya çıktı.

 • GİRİŞ09.01.2018 11:32
 • GÜNCELLEME09.01.2018 11:52
Cenk Tosun'un bidonunda bakın ne varmış!

Beşiktaş'tan rekorlar kırarak ayrılan Cenk Tosun'un İngiltere'ye gidiş görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu. Havalimanında yanındaki eşyaları ile görüntülenen milli futbolcunun, eşinin elindeki bir bidonda turşu olduğu iddia edilmişti, ancak bidonda zeytin olduğu ortaya çıktı.

Eşi Ece Tosun ile, Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen yıldız futbolcunun yanında 6 valiz ve bir de işte tüm dikkatleri üzerine çeken bir bidon vardı. Tosun çiftinin yanlarından bir an bile ayırmadıkları sarı kapaklı bidonun içinde ne olduğu ise çok konuşuldu. Herkes önce içinde turşu olduğunu düşündü.

TURŞU DEĞİL ZEYTİNMİŞ

Sosyal medya da paylaşım rekoru kıran bidonun içinde ne olduğu ise çok geçmeden ortaya çıktı. Tosun çifti, İngiltere'ye yanlarında bir bidon siyah zeytin ile gitti.

Cenk Tosun'un Türk yemeklerine olan düşkünlüğü daha önce de Türk Hava Yollarının anneler günü reklamına yansımıştı. Uçakla seyahat eden milli yıldızlara, anneleri en sevdikleri yemekleri hazırlayarak sürpriz yapmıştı.

Yorumlar14

 • Eyüp Öztürk 2 ay önce Şikayet Et
  Zeytin dünyada ya sosdur ya süstür.Yunan ve Türk halkı dışında kahvaltıda yiyen malesef yoktur.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • memo 2 ay önce Şikayet Et
  Araplarda yemegin icinde yiyor pilavla felan pisirip yiyorlar
 • Yusuf 2 ay önce Şikayet Et
  Sarkoy zeytini salamuralik
  Cevapla
 • CHERKES 2 ay önce Şikayet Et
  Yurt dışından kargo geldiği gibi,Yurt dışınada kargo gider diye düşünüyorum !!Katır yüküyle para kazanıtor.Bence zahmet çekmiş
  Cevapla
 • Anadolu 2 ay önce Şikayet Et
  Turşu,zeytin, peynir, aklınıza ne gelirse en iyisi en tazesi,en lezzetlisi,en ucuzu daha sayayimmi hepsi güzel ülkemin tadı tuzu... kıymetini bilmeyenler nankörlük ediyor..yok böyle bir memleket. taşına toprağına kurban olurum.. helal olsun Cenk, afiyetle ye koçum ..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • gurdal 89 2 ay önce Şikayet Et
  nie Abartiliyo ayiptir be
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber