Ankaragücü'nün yeni başkanı belli oldu!

MKE Ankaragücü'nde olağanüstü genel kurul yapıldı. Başkent temsilcisinde 289 oy alan Fatih Mert, sarı-lacivertli kulübün yeni başkanı oldu.

Ankaragücü'nün yeni başkanı belli oldu!
Ankaragücü'nün yeni başkanı belli oldu!
GİRİŞ 31.10.2019 16:54 GÜNCELLEME 31.10.2019 17:12

MKE Ankaragücü Kulübü'nde yapılan olağanüstü genel kurulda Fatih Mert, başkan seçildi.

Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen genel kurulda seçimlere tek listeyle gidildi. Yaşanan olaylar sonrasında salonu terk edip tekrar dönen Fatih Mert, başkan seçildi. 931 delegenin oy kullanma hakkı bulunduğu genel kurulda 290'u oy kullandı. 1 oy geçersiz sayılırken 289 oy alan Fatih Mert, MKE Ankaragücü Kulübü'nde yeni başkan oldu. 

FATİH MERT: "ANKARAGÜCÜ İÇİN BUNDAN SONRASI HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

Başkan seçildikten sonra açıklamalarda bulunan Fatih Mert, "Ankaragücü için bundan sonrası hayırlı uğurlu olsun. Bugün burada oy kullandınız. Bundan sonra da inşallah Ankaragücü iyi ve güzel işlerin yapıldığı bir kulüp olur. 109 yıllık kulüp inşallah yerini iyi yerlerde alır. Sportif başarılarıyla örnek alınan bir kulüp olur. Kötü bir ortamdan sonra konuşmak kolay değil. Moral ve motivasyon kayboldu. Tasvip etmediğimiz bir olay yaşandı. Salonu terk etmek zorundaydım. Yapılan olayı kınıyorum. Doğru değil. Hakarete varmadığı sürece herkes herkesi eleştirebilir. Arkadaşa da geçmiş olsun diliyorum" dedi.

Fatih Mert başkanlığındaki yönetim, denetim ve disiplin kurulunda şu isimler bulunuyor:

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR