Genel kurulda arbede! Yumruklar havada uçuştu

Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında arbede çıktı. Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu.

GİRİŞ 31.10.2019 15:00 GÜNCELLEME 31.10.2019 15:31
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen genel kurulda, denetim kurulu raporunun sunulmasının ardından Ali İhsan Mutlu isimli delege söz aldı.

 

 

Mutlu'nun, mevcut başkan Mehmet Yiğiner'in 2012 yılında ocak ayında yaptığı konuşmadan alıntılar yaparak, "Siz deyin 3-5, ben diyeyim 8-10 milyon lira. Nasıl oldu da bu borç 10 kat, 12 kat arttı?" deyince Mehmet Yiğiner kendisine tepki gösterdi.

Bu tepkinin ardından bazı delegeler, üzerine yürüyerek Mutlu'yu yumrukladı. Sonrasında güvenlik güçlerinin araya girmesiyle Ali İhsan Mutlu salondan çıkarıldı. 

 

 

Bazı delegeler de bu olaya tepki gösterince salonda bir süre genel kurula ara verildi.

Olayların ardından daha başkanlığa adaylığını açıklayan Fatih Mert, “Böyle terbiyesizlik olmaz. Başkan adayı değilim” diyerek salonu terk etti.

Çıkan olayların ardından eski başbakan yardımcısı Emrullah İşler’in de aday Fatih Mert’in listesinde olduğu belli oldu. Fatih Mert’in salonu terk etmesinin ardından İşler de Fatih Mert ile görüşme üzere Ankaragücü taraftar grubu Gecekondu’nun derneğine gitti.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Seco 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiyenin yüz karası futbol kulübünden ne beklenirdiki daha başka
  Cevapla
 • CEMİL 8 ay önce Şikayet Et
  idam şart
  Cevapla
 • Yazıcı 8 ay önce Şikayet Et
  Bu ne ahlak. Çıkıp adam gibi konuşacaklarına konuşmacıya saldırıyorlar. Orman kanunu.
  Cevapla
 • Metin 8 ay önce Şikayet Et
  Tüm takımlar sabıkalı yuvası.
  Cevapla
 • sporrrr 8 ay önce Şikayet Et
  püüh sizin futbol adamlığınıza sizmi klüp yöneteceksiniz eee ne olmuş konuşmuşsa illa adammı dövmekmi lazım utanmadan bir adama 5 kişi saldırıyor.püüh size bırak düşsün kümeye zaten mahfettiniz bir cacık olmaz sizden de takımdan da
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle