Trabzon'un yıldızı milli takımı reddetti!

Trabzonsporlu Juraj Kucka halletmesi gereken işleri olduğu için milli takımdan affını istedi, teknik direktör Jan Kozak oyuncusunu kadroya almadı.

Trabzon'un yıldızı milli takımı reddetti!
Trabzon'un yıldızı milli takımı reddetti!
GİRİŞ 14.03.2018 12:21 GÜNCELLEME 14.03.2018 12:24

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenecek özel bir turnuvaya katılacak olan Slovakya Milli Takımı'nın 24 kişilik kadrosu, teknik direktör Jan Kozak tarafından belirlendi.

Trabzonsporlu Tomas Hubocan’ın yer aldığı kafilede, bordo-mavili ekibin bir diğer ismi Matus Bero ise sakatlığı nedeniyle yar almadı. Yine Trabzonspor’dan başka bir isim Juraj Kucka’da milli takım kadrosunda yer almadı. 

 

 

Halletmesi gereken işleri var 

Juraj Kucka’nın kendi isteğiyle milli takıma alınmadığı açıklandı. Teknik direktör Kozak konuyla ilgili yaptığı açıklamada Kucka’nın halletmesi gereken işleri olduğunu belirterek kadroya alınmak istemediğini, bunun üzerine kendisinin de oyuncuyu listeye dahil etmediğini söyledi. 

Martin Skrtel Bangkok yolcusu 

Fenerbahçeli Martin Skrtel’e ise kafilede yer verildi. Bangkok’ta 22 Mart’ta Birleşik Arap Emirlikleri ile karşılaşacak olan Slovakya Milli Takımı, Kings Cup’ta rakibini geçmesi durumunda ev sahibi takım ile Gabon arasında oynanacak diğer yarı finalden gelecek takımla finalde karşılaşacak. 

KAYNAK: MİLLİYET
ETİKETLER
MİLLİ TAKIMLAR
YAZDIR