Namoğlu'ndan Göçek ve Özkahya açıklaması

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu, Hüseyin Göçek ile Halis Özkahya'nın dinlendirilmesinin hakemleri yok etmek değil, kazanmak amaçlı olduğunu söyledi.

Namoğlu'ndan Göçek ve Özkahya açıklaması
Namoğlu'ndan Göçek ve Özkahya açıklaması
GİRİŞ 27.11.2018 19:28 GÜNCELLEME 27.11.2018 19:30
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

 

 

 

Her hafta salı günü durum değerlendirmesi yapıldığını dile getiren Namoğlu, "Son oynanan Galatasaray-Atiker Konyaspor maçıyla ilgili de değerlendirmede bulunduk, iki arkadaşımızı (Göçek ve Özkahya) hatalı bulduk. Bu nedenle bir süre maç almamaları kararını aldık. Bu aynı zamanda VAR sistemini koruma amaçlı. Çünkü Türkiye Futbol Federasyonu bu sisteme büyük yatırım yaptı. Bu nedenle hata yapan kim olursa olsun cezasını alacaktır" diye konuştu.

Hakemlere düdüğünü astırmak gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını belirten MHK Başkanı, "Hakem kolay yetişmiyor. Hele FIFA hakemleri bugünlere kolay gelmiyor. Biz yok etme değil, kazanma amaçlı olarak bu tip cezaya başvuruyoruz. Biliyorsunuz hakemlerimiz sözleşmeli. Nasıl maç başına para alacaklarsa, dinlendirildiklerinde de cezalarını çekecekler. Başarılı olan daha çok maç alır" ifadelerini kullandı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
yusuf namoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 10
 • Hasan Basri 1 yıl önce Şikayet Et
  Peki maç vermeyeceksiniz tamam kabul v.s kaybedilen puan ve motivasyon ne olacak nasıl telafi edilecek sadece 2 kişiye ceza vermek çözüm'mü.
  Cevapla
 • faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  Niye sadece Galatasaray
  Cevapla
 • faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  Neden trabzonspor maçlarında okadar hatalar yapıldı yapmadınız diyorsunuz üç büyükler 1 hak yedirmeyiz diğer takım lara 10 serbest yazık adeletli olun
  Cevapla
 • levent 1 yıl önce Şikayet Et
  Dünyanın parasini alın koskaca camianin hakkini bile bile gasp edin.sonra hakemler kolay yetismiyormus komik sin
  Cevapla
 • ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  kazandiniz zaten
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle