Tahkim'den Trabzonspor'a ceza indirimi

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Trabzonspor'a, Fenerbahçe ile sahasında yaptığı maçta çıkan olaylar nedeniyle verilen 4 maçlık sahasında seyircisiz oynama cezasını 3 maça indirdi.

 • GİRİŞ18.05.2012 17:37
 • GÜNCELLEME18.05.2012 17:43
Tahkim'den Trabzonspor'a ceza indirimi

AYRINTILAR GELİYOR...

KAYNAKAA

Yorumlar2

 • HalitBinVelit 5 yıl önce Şikayet Et
  tabi???trabzonun cezasını ince ayarla tırpanlamaya başladılar?. ...ama saraçoğlunda atılan biber gazlarından panik içindeki seyirciler sahaya girmese katliam olacaktı? seyircilerin sahaya atlaması ile bu önlendi? eğer sahaya atlamasak heysel faciasındaki gibi ezilerek ölüyorduk ! ve şimdi biber gazlarından mağdur olanlar davalar açmaya başladı?...bu yüzden fenerbahçeye ceza verilmesi resmen çifte standartdır? ne yani insanlar ölse idi daha iyimi olacaktı?..bu yüzden fenerbahçe camia olarak bunun hesabını kanuni yollardan hem iktidara hemde sorumlulara soracaktır!!!?.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mesut bahtiyar 5 yıl önce Şikayet Et
  yazıklar olsun bu insanlara..... tabi trabzondaki olaylarla fenerin sahasındaki olayları kıyasladığınızda fenere en az 10 maç ceza verilmesi gerekiyodu. 6 maç verilince hemen trabzondan ses çıkmasın diye 1 maç indirdiler. gerçekten bu insanlara yazıklar olsun. elbet bir gün gideceler tff den ama o gün bıraktıkları enkazı kimse temizleyemeyecek.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber