Digiturk’ten Bir Büyük Spor Yatırımı Daha

beIN SPORTS HABER yayın hayatına merhaba dedi

Digiturk’ten Bir Büyük Spor Yatırımı Daha
Digiturk’ten Bir Büyük Spor Yatırımı Daha
GİRİŞ 27.10.2017 15:25 GÜNCELLEME 27.10.2017 17:27

Türkiye’de sporun adresi Digiturk yepyeni bir spor yatırımına daha imza atarak, beIN SPORTS HABER kanalını yayına aldı.

Kurulduğu günden bu yana sporun daha fazla sevilmesi ve tabana yayılması yönünde yatırım yapan, konuya sosyal sorumluluk ilkesiyle yaklaşan Digiturk öncü hamlelerini sürdürüyor.

Yatırımları aracılığıyla futboldan basketbola, motor sporlarından tenise kadar Türkiye ve dünyadaki en saygın organizasyonları ekrana taşıyan platform, söz konusu çalışmalarını temeline “spor bilincini yaygınlaştırma” anlayışını yerleştirdiği yaklaşımla gerçekleştiriyor.

5 kıta, 43 ülkede yayında olan beIN SPORTS HABER sadece Türkiye’den değil, tüm dünyadan sporun gündemini sporseverlerle buluşturacak. Yayın hayatına başlayan kanal, beIN SPORTS’un küresel deneyimi ile spor haberciliğine yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Digiturk’lü olmayanlar da izleyebilecek

Türkiye ve dünyadan spordaki en güncel olayları, son dakika haberleri sporseverlerle ile buluşturacak beIN SPORTS HABER’i Digiturk üyesi olmayanlar da izleyebilecekler. beIN SPORTS HABER Digiturk’te 83 No’lu kanalda yer alırken, Türksat ve Eutelsat uydularından şifresiz yayın yapacak.  

beIN MEDIA GROUP’un uluslararası network avantajını arkasına alarak güçlendiren Digiturk, futbol ve spor gündeminin tam merkezinde yer alan konumunu, yeni ve şifresiz spor haber kanalı ile daha da güçlendirecek.

Güçlü içerik

Kanalda dört ana haber kuşağıyla birlikte her saat başı Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan tüm gelişmelere yer verilecek. Süper Lig ve TFF 1. Lig başta olmak üzere, beIN SPORTS’un yayın haklarını elinde bulundurduğu tüm liglerdeki karşılaşmaların golleri ve özet görüntülerinin yayınlanacağı kanalda, maç öncesi ve sonrası sürpriz yayınlar, maç sırasında stadyumlara yapılacak bağlantılar ile grubun güçlü içeriği sporseverlerle buluşacak.

beIN SPORTS HABER özel dosyaları ve doyurucu içeriğiyle sporun her alanında izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatacak.

Türksat Uydu bilgileri: 

Turksat4a

12379Mhz Horizantal(yatay)

DVB—Sembol Oranı  30000

FEC ¾

Bilgi için:

Bersay İletişim Danışmanlığı / 0212 337 51 00

Anıl Erbayrak / Tel: 0212 337 51 17 / GSM: 0553 317 46 06/anil.erbayrak@bersay.com.tr

Sedef Serçe / Tel: 0212 337 52 60 / GSM: 0532 283 41 55 /sedef.serce@bersay.com.tr

 

 

 

YAZDIR