Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika spor haberleri, önemli transferler; canlı maç sonuçları, canlı anlatımlar ve maç özetleri Tüm Spor'da!

Bütün maçlar aynı gün aynı saatte!

Futbolda Süper Lig'e 32. hafta, Türk Telekom Lig A'ya 33. hafta maçlarıyla devam edilirken, Lig B Yükselme Grubu 18. hafta, Lig B Klasman Grupları ise 14. hafta maçlarıyla tamamlanacak. Süper Lig'de bütün maçlar aynı gün aynı saatte.. İşte program:

Bütün maçlar aynı gün aynı saatte!
Eklenme: 11 Mayıs 2007, 11:54 / Güncelleme: 11 Mayıs 2007, 11:54
BÜYÜKLÜK
- A A +

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, futbolda haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

13 Mayıs Pazar:

19.00 Sivasspor-Galatasaray (4 Eylül)
19.00 Antalyaspor-Ankaragücü (Antalya Atatürk)
19.00 Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor (Adapazarı Atatürk)
19.00 Ankaraspor-Denizlispor (Yenikent ASAŞ)
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (İzmir Atatürk)
19.00 Kayserispor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)
19.00 Konyaspor-Vestel Manisaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
19.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)

TÜRK TELEKOM LİG A

Yarın:

15.30 Eskişehirspor-Diyarbakırspor (Eskişehir Atatürk)
15.30 Malatyaspor-Samsunspor (Malatya İnönü)
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (Alsancak)
15.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Türk Telekomspor (Atatürk Olimpiyat)
15.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Kocaelispor (Cebeci İnönü)
15.30 Akçaabat Sebatspor-İstanbulspor (Akçaabat Sebat)
15.30 Mardinspor-Altay (21 Kasım)
15.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Orduspor (Kamil Ocak)
15.30 Uşakspor-Kasımpaşa (1 Eylül)

LİG B YÜKSELME GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Kırıkkalespor-Kartalspor (Fikret Karabudak)
15.30 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)
15.30 Boluspor-Tarsus İdmanyurdu (Bolu Atatürk)
15.30 Şanlıurfaspor-Küçükköyspor (11 Nisan)
15.30 Arsinspor-Alanyaspor (Arsin İlçe)

LİG B 1. KLASMAN GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Yalovaspor-Eyüpspor (Atatürk)
15.30 Fatih Karagümrük-OYAK Renault (Vefa)
15.30 Güngören Belediyespor-Dardanelspor (Mimar Yahya Baş)
15.30 Etimesgut Şekerspor-İnegölspor (OSTİM)

2. KLASMAN GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Turgutluspor-Muğlaspor (7 Eylül)
15.30 Marmaris Belediyespor-Bucaspor (Marmaris İlçe)
15.30 Nazilli Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Nazilli İlçe)
15.30 İzmirspor-Fethiyespor (Alsancak)

3. KLASMAN GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Zeytinburnuspor-Gebzespor (Zeytinburnu)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Keçiörengücü (Darıca İlçe)
15.30 Pendikspor-Çankırı Belediyespor (Pendik)
15.30 Kardemir Karabükspor-İstanbul Maltepespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

4. KLASMAN GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Tokatspor-Erzurumspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Ünyespor-Pazarspor (Ünye İlçe)
15.30 Erzincanspor-Yimpaş Yozgatspor (13 Şubat)
15.30 Yeni Kırşehirspor-Giresunspor (Ahi)

5. KLASMAN GRUBU

13 Mayıs Pazar:

15.30 Hatayspor-GASKİ Spor (Hatay Atatürk)
15.30 Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor (Adıyaman Atatürk)
15.30 İskenderun Demirçelikspor-Siirtspor (5 Temmuz)
15.30 Cizrespor-Kahramanmaraşspor (Cizre İlçe)

ETİKETLER
SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000