Çalhanoğlu babasını yalanladı

Hakan Çalhanoğlu, milli takıma gelmeme durumunun sakatlıktan kaynaklandığını belirterek babasını yalanladı.

Çalhanoğlu babasını yalanladı
Çalhanoğlu babasını yalanladı
GİRİŞ 10.10.2014 02:47 GÜNCELLEME 10.10.2014 02:47

Milli takımda Çek Cumhuriyeti maç öncesinde Hakan Çalhanoğlu gündemden düşmüyor. Genç yıldız, geçtiğimiz günlerde Hürriyet Gazetesi'ne röportaj veren babası Hüseyin Çalhanoğlu'nun sözlerini yalanladı. Otel odasında Gökhan Töre, Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu arasında geçen silahlı olay üzerine konuşan Hakan, milli takıma gelmeme sebebinin sakatlık olduğunu belirtti.

Alman basınına konuşan Bayern Leverkusenli yıldız, "Milli takımda bulunmamamın tek sebebi sakatlığım. Bunun üzerine yapacak bir şeyim yok. Milli takıma gitmiyorum, çünkü sakatlığım var" ifadelerini kullanarak, kampa katılmamasının başka bir nedeninin olmadığını vurguladı.

Bayer Leverkusen'in teknik menajeri Jonas Boldt ise Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun kas problemi yaşadıklarını ve bu yüzden milli takıma gidemediklerini söyledi.

Hüseyin Çalhanoğlu, vermiş olduğu röportajda Hakan ve Ömer'in otelde yaşadıkları olayı doğruladı. Baba Çalhanoğlu iki oyuncunun da Töre ile bu olaydan dolayı aynı takımda oynamak istemediğini belirtmişti.

KAYNAK: SPORX
YAZDIR