Faruk Süren: Kimse böyle bir şey beklemiyordu

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren, Mustafa Cengiz yönetiminin idari yönden ibra edilmemesi üzerine değerlendirmede bulundu.

Faruk Süren: Kimse böyle bir şey beklemiyordu
Faruk Süren: Kimse böyle bir şey beklemiyordu
GİRİŞ 23.03.2019 23:41 GÜNCELLEME 23.03.2019 23:42
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray'ın efsane başkanlarından Faruk Süren, Mustafa Cengiz ve yönetiminin idari yönden ibra edilmemesinin ardından açıklamada bulundu.

 

 

TRT Spor'a konuşan Süren, "Baştan sona çok gergin bir hava vardı. 42 kişi konuştu, 42 kişinin 40'ı başkanın aleyhinde konuştu. Başkanın böyle bir şeyi sezmesi lazımdı. Kötü oldu. Yine bir seçime gidilecek. İbra olmamak hoş bir şey değil. Ben Mustafa Cengiz ile özel görüştüm. Bundan sonra seçim sürecine gireceğiz. Şampiyonluğa giderken seçim sürecine girmek olumsuz etkileyebilir. Hocamızı etkileyebilir belki. Hocayı etkilerse takımı da etkiler. Şu anda bir başkan adayı yok. Kimse böyle bir şey beklemiyordu. Başkan'ın bu süreci iyi idare etmesi gerekiyordu." ifadelerini kulland

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Selim 10 ay önce Şikayet Et
    Hem bu işi organize edecen hem de kimse beklemiyordu diyecen ! Çok komik bir durum. Nerede yaşanıyorsa artık! GS taraftarı da yıllarca bu durumu seyretti! Hala uyanmadı! GS sevgisi ile taraftar soyuluyor!
    Cevapla
  • vatandas 10 ay önce Şikayet Et
    Liselidir Faruk...
    Cevapla