Terim çok net! 'Onun dışında herkesi satabilirsin'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Mustafa Cengiz'in UEFA kararlarına uyma konusundaki kararlılığına destek çıktı ve "Muslera dışında fiyatını bulan herkes satılabilir" dedi.

Terim çok net! 'Onun dışında herkesi satabilirsin'
Terim çok net! 'Onun dışında herkesi satabilirsin'
GİRİŞ 07.06.2018 10:35 GÜNCELLEME 07.06.2018 10:38
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den yönetime tam destek: Fernando Muslera dışında herkesin değerini bulması halinde satılabileceğini bildirdi.

Bu kez UEFA'nın kararlarına uyum sağlamakta kararlı görünen Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz "Satılmayacak oyuncu yoktur" dedi.

 

 

Cengiz açıklanan cezalara göre yeni bir yapılanmanın içine gireceklerini ifade ederken Başkana bir destek de teknik direktör Fatih Terim'den geldi.

Her şeye rağmen başarıdan ödün vermeyeceklerini ve takımı UEFA kararlarına göre kuracaklarını belirten tecrübeli çalıştırıcı, Muslera'yı koruma altına alırken Uruguaylı eldiven dışında herkesin değerini bulması halinde satılabileceğini bildirdi.

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Discus 7 ay önce Şikayet Et
  Terim satılsın
  Cevapla
 • Temel candan 7 ay önce Şikayet Et
  Tudor yok yeni takimi sen kur ücüncüluk garanti diyebiliriz
  Cevapla
 • korkma 7 ay önce Şikayet Et
  başta terim. gitmeli
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  aynen öyle muslere hariç herkes gidebilir. ama bu millet bilmez musleranın kıymetini 10 maç kötü oynasın hemen oop derler. ama senelerden beri bizi ne maçlarda ipten aldığını unuturuz
  Cevapla
 • Ağa 7 ay önce Şikayet Et
  Sarılar seneyede çok ağlayacak gibi görünüyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle