Şaşırtan Gomis kararı! 1 Mart'a kadar...

Galatasaray'ın golcüsü Bafetimbi Gomis'e Çin'den 10 milyon euroluk teklif geldi. Bunu değerlendirmek isteyen yönetime Terim karşı çıkarken, Sarı Kırmızılılar Çin'de 1 Mart'ta sona erecek olan transferin son gününe kadar takipte kalacak.

 • GİRİŞ07.02.2018 09:35
 • GÜNCELLEME07.02.2018 09:35
Şaşırtan Gomis kararı! 1 Mart'a kadar...

Ndiaye'yi satarak mali açıdan nefes alan Başkan Mustafa Cengiz ve yönetimi, yeni kaynak bulunamaması üzerine Gomis'e Çin'den gelen teklifi değerlendirme kararı aldı.

Fransız yıldıza 10 milyon euro civarı bir teklif geldiği ancak Terim'in bu satışa karşı çıktığı ve yönetimin de tecrübeli hocanın kararına saygı duyacağı ifade edildi.

 

 

Çin'de transfer 1 Mart'ta sona eriyor. Bu yüzden yönetim, ay sonuna kadar yaşanacakları takip edecek.

Yorumlar13

 • m.ayvaz 1 hafta önce Şikayet Et
  kardesim 10 milyon evro neki adamlarin cenki 22 milyon evroya gidiyor siz bu adami 10 satacaksiniz.pess vallahi.!!
  Cevapla
 • yarım yamalak 1 hafta önce Şikayet Et
  onu sat bunu sat o zaman niye şampiyonluk hayali kuruyorsunuz? kadronun hepsini satın, gençlerle orta sıralarda yer alacak şekilde kadro oluşturun. yarım yamalak takım olacağına hiç olmasın bari mali açıdan iyi duruma gelinir.
  Cevapla
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Way be koskoca klüp 10 milyon ile nefes alma arayışında, bu kadar mı battı kulüplerimiz
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Asım 1 hafta önce Şikayet Et
  Fatih Terim geldimi kaliteli futbolcuları satıyorlar.Gomiside satarsa takım nasıl başarılı olacak.Tudorun heristediğini aldılar şimdide gençleri alıp kaliteli oyuncuları satıyorlar.Sonra Terim istifa başarısız oldun.
  Cevapla
 • Mmt 1 hafta önce Şikayet Et
  Satın satin hepsini satin ben oynarım..ulan arkadaş 3 milyar liraya siz arazi satmadınız mi ne yaptınız parayı da şimdi 10 milyona talim olduniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber