Altaylı'dan istifa çağrısı! 'Allah aşkına bırak..'

Galatasaray Kulübü olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda söz alan isimlerden Fatih Altaylı, Başkan Dursun Özbek'i eleştirdi.

GİRİŞ 15.05.2017 16:30 GÜNCELLEME 15.05.2017 17:09
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Altaylı; "Başkan, Allah aşkına, yalvarıyorum. Ne olur seçime gidin !.. Galatasaray'ı kötü yönetiyorsunuz. Yönetiminizden birçok dostunuz istifa etti. Bunlar boş adamlar değildi. Yönetimi yeniden takviye edin. Eksilenler yerine kuvvetli insanlar koyun. Sportif AŞ'yi kardeşinizle yönetmeyin. Galatasaray Kulübünü, İş ve İşçi Bulma Kurumuna çevirmeyin. Riva gitti, Florya gitmek üzere, Galatasaray'ın geleceğinden endişe ediyoruz" dedi.

"ÇAĞRIYA KULAK VERİN, GALATASARAY KAZANSIN"

Saracoğlu: "100 binlerce taraftarın çağrısına kulak verip yönetiminizi yenilerseniz, Galatasaray kazanacaktır"

Eski yöneticilerden Özer Saracoğlu ise şu ifadeleri kullandı:

"700'e yakın üye seçim istiyor, imza verdiler. Bu muhalefet hareketi değildir. Bugün itibariyle bu 700 üyenin bir lideri yok. Arkasında bir kişi veya grup da yok. Galatasaray'ın örf ve adetlerine sonuna kadar bağlıyım. Galatasaray'ın demokrasisine inanıyorum. Bu 700 üyenin imzasına saygı duyulmasını bekliyorum. Bu metni bir aday çıkarmak veya başkanı görevinden düşürmek için toplamadık. Başkana güç vermek için bir araya geldik. 700 üyenin ve 100 binlerce taraftarın çağrısına kulak verip yönetiminizi yenilerseniz, Galatasaray kazanacaktır."

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
Fatih ALTAYLI
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • YasinBaba 1 yıl önce Şikayet Et
    o istifa edecek peki kim yerine gelecek.
    Cevapla
  • altair 1 yıl önce Şikayet Et
    tabiki kendisi gelecek
    Cevapla