Tanju Çolak: Hakan Şükür haindir! Enes Kanter...

Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen Türk Futbolu'nun "Altın Ayakkabılı" efsanesi Tanju Çolak, FETÖ ile ilgili tüm bildiklerini anlattı.

Tanju Çolak: Hakan Şükür haindir! Enes Kanter...
Tanju Çolak: Hakan Şükür haindir! Enes Kanter...
GİRİŞ 08.09.2016 10:55 GÜNCELLEME 08.09.2016 10:55
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Tanju Çolak, FETÖ'nün spordaki yapılanmaya Galatasaray'da başladığını söyledi. Galatasaraylı olduğunu ve Galatasaray taraftarının söyleyeceklerine kızmaması gerektiğini vurgulayan Tanju Çolak, "Bu örgütlenmenin Galatasaray'da başlamasına çok üzülüyorum. Ama her şey ortada" diye konuştu. İşte Tanju'nun anlattıkları:

İSMAİL SOSYAL BİR İNSANDI. BİR ANDA DEĞİŞTİ

Ben Galatasaray'a 1987 yılında geldim. 1984 yılında İzmir'den Galatasaray'a gelen İsmail Demiriz vardı sağ bek... Biz birlikte dışarı çıkar, gezer, dolaşırdık. Sosyal bir insandı. Ancak sonrasında İsmail'de bir değişim başladı. Bizimle dışarı çıkmıyor farklı düşünceler içerisinde olduğunu görüyorduk. Evinin camlarını bile karartmıştı. Onun en samimi arkadaşı Semih Yuvakuran'dı. O durumu bize anlattı. O zaman öğrendik. Uğur Tütüneker'le sonra çok yakın oldular.

BU HAİN ÖRGÜT SPORUN HER YERİNDE VAR

Bu hain örgüt futbolun ve sporun her karesinde var. Galatasaray taraftarı bana kızmasın bu örgütlenme Galatasaray'da başlamıştır. Ben iyi bir Galatasaraylıyım ama bu örgütlenme İsmail Demiriz ile başlayıp Uğur Tütüneker ile devam edip Hakan Şükür ve onun jenarasyonuyla en üst seviyeye çıkmıştır. Ben bu örgütlenmenin G.Saray'da başlanmasına çok üzülüyorum. Bence bu örgütlenmenin başlangıç noktası İsmail Demiriz'dir. İsmail herkesi örgütleyip sohbetlere götürürdü.

HAKAN ŞÜKÜR HAİNDİR. HAİNLİK YAPMIŞTIR

Daha sonra Hakan Şükür'ün de ekibe katılmasıyla daha çok duyulur hale geldi. Çünkü Hakan Şükür'ün o dönemde bir marka oluşu, milli takımda oluşu ve Avrupa'da çok tanınan bir futbolcu oluşuyla birlikte bu örgüt iyice spor camiası içerisinde tanındı. Hakan Şükür haindir ve hainlik yapmıştır. Ayrıca bu örgüte mensup çok insan tornistan yaptı. 15 Temmuz'dan sonra Hakan Şükür hala destekçisi. FETÖ'nün hala yanında... Ya! Hakan Şükür; Beynin mi uyuştu senin?

ŞEREFSİZLER... SİZ NASIL MÜSLÜMANSINIZ!

Enes Kanter midir? 'Kanser' midir? 'Tanker' midir? Sonra çıkıp açıklama yapıyor 'Ben Enes Gülen oldum' diye. Sen nasıl bir Müslüman evladısın? Beynini mi yıkadılar yoksa beynini mi aldılar oğlum senin! Bu FETÖ terör örgütüne mensup ve destek veren kişiler kadar hain, şerefsiz, vatan haini var mı! Sen insanlara kurşun yağdıracak bomba atacaksın. Sorarım o zaman siz nasıl bir Müslüman cemaat siniz? Hain teröristler...

KAYNAK: ​TAKVİM
YAZDIR
YORUMLAR 11
 • ribaund 2 yıl önce Şikayet Et
  cehennem hararette daha şiddetli lo.kan-ter içinde kalırsın bak,
  Cevapla
 • ibrahim 2 yıl önce Şikayet Et
  aferin tanju arasıra işe yara.
  Cevapla
 • Tanju 2 yıl önce Şikayet Et
  Sen senin reklamın yüzünden caprice gold tan yer alanlara da bi cevap versen. En azından özür dilesen.
  Cevapla
 • Yüzdeelli 2 yıl önce Şikayet Et
  Yuh artık!.. Adam çıkmış reklamda oynamış. Millete kefil mi olmuş? Almasaydın.
  Cevapla
 • cihan konya 2 yıl önce Şikayet Et
  Sayin colak seni iyibir insan olduğun ve sosyalist demokrakt bir insansin fakat kıskançliği birakalim bir hata yapmış olabilir cünkü dinle yapmışlar din cok hasastir dini kulan herşey yaparsin şimdi insanlar akılanmış belki din milliyetcilik ırkcılık bayrak meshepcilik tarikatcılik avp da bunkaryok hak var adalet var kanun var sosyal düzen var lafla pilav bişmez
  Cevapla
 • Asım 2 yıl önce Şikayet Et
  gs, UEFA kupasını iade etsin, işin içinde fetö var.
  Cevapla
 • Koc 2 yıl önce Şikayet Et
  Yok bence fenere verelim daha iyi olur.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle