F.Bahçe'de tarihi kampanya! Pazartesi başlıyor

Fenerbahçe'nin borç yükünü azaltacak projenin startı pazartesi günü verilecek. İlk bağış bizzat Başkan Ali Koç tarafından yapılacak.

F.Bahçe'de tarihi kampanya! Pazartesi başlıyor
F.Bahçe'de tarihi kampanya! Pazartesi başlıyor
GİRİŞ 16.03.2019 12:42 GÜNCELLEME 16.03.2019 12:42
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'de borç yükünü hafifletecek tarihi kampanya, haftanın ilk günü başlayacak.

Camianın tüm paydaşlarını bir araya getirecek kampanyanın organizatörlük görevini yöneticilerden Erol Bilecik üstlenecek. Bilecik, iş insanlarıyla birebir görüşmeler yaparken 100 bin liranın üzerindeki bağışlardan sorumlu olacak.

Daha az tutardaki bağışları ise yöneticilerden Metin Şen ve Esra Nazlı Ercan kontrol edecek. Başkan Ali Koç, bizzat yapacağı bağışla kampanyayı başlatacak.

Öte yandan 2019 yılı üye aidatlarının alınması işleminin sürdüğü Fenerbahçe'de ödemelerin son gününün 31 Mart olduğu siteden açıklandı. Yıllık aidat olan 50 TL, stattaki idari bina veznelerine nakit veya kredi kartı ile ödenebilecek. (Sözcü)

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 13
 • ARKADAŞ 6 ay önce Şikayet Et
  cocukların kumbarasına göz diken adam sen harcamıyacaksan niye duruyon zengin aylenin şımarık kücük cocu
  Cevapla
 • vatandas 6 ay önce Şikayet Et
  Devlet tarafından stadı inşa edilip ,vergi borçları affedilenler..Malum dönemde Devlet kurumlarıyla sponsorlara gark edilenler..Bırakın FENERLİLER karar versin kulüplerine yardım konusunu..
  Cevapla
 • Kerem 6 ay önce Şikayet Et
  Serhat kardesim.konuyu süper ozetlemis aynen.katiliyorum kiralama ucret beş kendne beş kulubune euro dagitrken bunu borsaya bile aciklayamazken hadi bakalim taraftar gelsin odesin ondan getirdik seni
  Cevapla
 • Analız 6 ay önce Şikayet Et
  Yedıden yetmıse herkesın ılgı alanı futbol usta ınsanların tek avuntusu bu konu boyle bak dunyaya baska ne kaldı savas goz yası ve acı gevseyın bıraz.
  Cevapla
 • Cihangir 6 ay önce Şikayet Et
  Oh ne güzel. Yenilsin içilsin sonra bağış istenilsin. Adam biraz utanır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle