Volkan Demirel'e çağrı! 'Özür dile...'

Ersun Yanal’ın kararıyla Aatıf ve Dirar’ın affedilmesinden sonra gözler Volkan Demirel’e çevrildi. Taraftarlar “Özür dilerse döner” denilen tecrübeli kaleci için hem yönetime hem de tecrübeli oyuncuya çağrı yaptı.

Volkan Demirel'e çağrı! 'Özür dile...'
Volkan Demirel'e çağrı! 'Özür dile...'
GİRİŞ 31.12.2018 12:16 GÜNCELLEME 31.12.2018 20:11
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe’de transfer konusundaki sessizlik sürerken kadro dışı bırakılan oyuncular için önceki gün atılan adımlar taraftarları da harekete geçirdi. Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Aatıf ve Dirar’a af çıktı. İki oyuncunun da takımın kampına katılacağı açıklandı. Bu hareketin ardından gözler Volkan Demirel’e çevrildi. Yönetici Semih Özsoy ile yaşadığı tartışmanın ardından ‘Haddini aştı’ denilerek kadro dışı bırakılan Volkan Demirel için Başkan Ali Koç “Özür dilerse dönebilir” ifadelerini kullanmıştı. Volkan Demirel’in, daha önce Ersun Yanal için “Aykut Kocaman’ın sistemiyle başarılı oldu” sözlerine karşılık ise tecrübeli teknik adam “Kimseye karşı peşin fikrim yok” diyerek polemiği sonlandırdı.

 

 

Ersun Yanal’ın kararıyla Aatıf ve Dirar’ın affedilmesinden sonra gözler Volkan Demirel’e çevrildi. Taraftarlar “Özür dilerse döner” denilen tecrübeli kaleci için hem yönetime hem de tecrübeli oyuncuya çağrı yaptı.

Dirar’dan farkı ne?

 

 

Taraftarlar da sosyal medyadan hem Volkan’a hem de yönetime çağrıda bulunarak “Bu ayrılığı sonlandırın” mesajını verdi. Sarı-lacivertliler Aatıf ve Dirar’ın affedildiği bir ortamda 17 yılını Fenerbahçe’ye veren Volkan’ın da takıma dönmesi gerektiğini belirtirken emektar kaptana “Özür dile ve takıma dön, sana ihtiyacımız var” diye seslendi. Volkan daha önce yaptığı açıklamada “Bu şekilde kadro dışı kalmış olmayı hak etmiyorum. Yine de Fenerbahçe’m için; suçlu olmadığımı düşündüğüm hâlde benden beklenilen özür dilemem ise, özrümü dilerim” ifadelerini kullanmıştı. Göreve yeniden getirilen İdari Menajer Volkan Ballı’nın tecrübeli kaleciyle irtibata geçerek köprü vazifesini üstlendiği belirtildi. Volkan’ın bir-iki gün içinde özür dileyip takıma dönmesi bekleniyor.

Buzlar eriyecek

Volkan Demirel’in menajeri Erdinç Şehit, tecrübeli kalecinin önümüzdeki günlerde Başkan Ali Koç ile bir araya geleceğini söyledi. Görüşmede Volkan Demirel’in gerginlik yaşadığı yönetici Semih Özsoy’un da bulunması bekleniyor. Görüşmenin Başkan Koç’un yurt dışında olmasından dolayı hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Bu görüşme sonrasında Volkan’ın takımdaki geleceği belli olacak. (Türkiye)

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • dede korkut 4 ay önce Şikayet Et
  Takımı bu hale getirenler bir özür dilesin de sonra sıra Volkana gelsin. Kaderde Volkan savunmak ta varmış!
  Cevapla
 • Simo 4 ay önce Şikayet Et
  sakın yapma! gerekirse Galatasaray'a git... kadrin kıymetin artar. takımı batırdılar sana atıfa ve dirara kaldılar. yani kurtarıcı siz olacaksınız ama basatamayacaksiniz
  Cevapla
 • resul akkaya 4 ay önce Şikayet Et
  özür dileme yaptıkların bir kalemde siliniyor. takım ligden düşsün kıymetin anlaşılır. aykuta volkana yapılan unutulmayacak. tabii aziz başkana kulüp antrönörlerine çalışanlara yapılanlar.......
  Cevapla
 • Ronaldo 4 ay önce Şikayet Et
  Özür felan dilemesin sahalarda görmek istemiyoruz kötü örnek
  Cevapla
 • vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  Özür dilenecek bir şey yapmadın, bizim tanıdığımız Volkan bu durumda özür dilemez.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle