Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!

Aziz Yıldırım yönetiminin ‘Kayışdağı Projesi’ için çektiği 300 milyon liralık kredinin 250 milyon lirasının hesaplarda görülmediği öne sürüldü. Yeni yönetim kredinin taksitlerini ödemedi, kefil olan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine haciz geldi.

Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!
Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!
GİRİŞ 09.07.2018 09:36 GÜNCELLEME 09.07.2018 09:36

Fenerbahçe'de eski yönetim ile yeni yönetim arasında kredi savaşı başladı! İşte iddialara göre yaşananlar: Aziz Yıldırım yönetimi, kongreden önce Kayışdağı'nda yapılması planlanan kolej için bir bankadan 300 milyon lira tutarında kredi kullandı. Yıldırım ile birlikte yöneticiler Mahmut Uslu ve Tahir Perek, söz konusu borç için şahsi kefaletlerini koydu.
 
PARA HANGİ AMAÇLA KULLANILDI?

Kulüp hesaplarını inceleyen yeni yönetim, çekilen 300 milyon lira tutarındaki kredinin 50 milyon lirasının kasada olduğunu belirlerken, 250 milyon lirasının ise nerede ve hangi amaçla kullanıldığını öğrenemedi. Yeni yönetim, kredinin taksitlerini ödemeyince, krediyi tahsis eden banka, kefiller Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine birer ihtar mektubu gönderdi.
 
AZİZ YILDIRIM ÇILGINA DÖNDÜ

Ancak yine bir ödeme yapılmadı. Zira eski yönetim, borcun yeni yönetim tarafından ödenmesi gerektiğini ileri sürdü. Banka, borcun günü geçince kredi için şahsi kefaletleri bulunan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine hacze gitti. İşte tam bu noktada kıyamet koptu. Bankanın, evine baskın yaparcasına haciz işlemi uyguladığı iddia edilen Aziz Yıldırım'ın büyük öfke yaşadığı ileri sürüldü. Yıldırım'ın, "Bunu bize yapanlarla hesaplaşacağım" dediği belirtildi.
 
BU İŞ BURADA KALMAZ

Borca kefil olan Fenerbahçe'nin eski yönetici Mahmut Uslu, iddiaları doğruladı. Uslu, "Haciz yüzünden eşim sinir krizleri geçirdi ve ağladı. Borçta bizim kişisel kefaletlerimiz var. Bu yapılan büyük ayıp. Aziz bey bu kulübe 20 yıl başkanlık yapmış, ben 17 yıl yöneticilik yapmışım. Şimdiye kadar hangi kulüpte böyle bir şey görülmüş? Bu iş burada kalmaz" açıklamasını yaptı. (Sabah)

ETİKETLER
ali koç
YAZDIR
YORUMLAR 37
 • yunus 5 gün önce Şikayet Et
  Giderayak bu parayı ne yaptınız...yeni yönetim yerse dediniz ama yemedi.
  Cevapla
 • Anonim 6 gün önce Şikayet Et
  Şike davalarında kimlere yedirdi Allah bilir koskoca 250 milyon.. iyi olmuş evini haciz esinlerde gör.
  Cevapla
 • ahmet 6 gün önce Şikayet Et
  arkadaşlar bir çoğunuz para nerde hesap versinler diyor peki hesap soran birini duydunuz
  Cevapla
 • isa çeçen 6 gün önce Şikayet Et
  E ama ayıp olmuş yani.Güle oynaya FB Külüp yönetimine geleceksin sonrada para yüzünden mızıkçılık yapıcaksın yakıştımı şimdi by başkan
  Cevapla
 • Selçuk 6 gün önce Şikayet Et
  Başkanın şöylediği doğru ise Yıldırım ve ekibi kesinlikle bunun hesabını vermeli!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle