Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!

Aziz Yıldırım yönetiminin ‘Kayışdağı Projesi’ için çektiği 300 milyon liralık kredinin 250 milyon lirasının hesaplarda görülmediği öne sürüldü. Yeni yönetim kredinin taksitlerini ödemedi, kefil olan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine haciz geldi.

Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!
Ali Koç ödemedi Aziz Yıldırım'a haciz geldi!
GİRİŞ 09.07.2018 09:36 GÜNCELLEME 09.07.2018 09:36
Bu Habere 42 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'de eski yönetim ile yeni yönetim arasında kredi savaşı başladı! İşte iddialara göre yaşananlar: Aziz Yıldırım yönetimi, kongreden önce Kayışdağı'nda yapılması planlanan kolej için bir bankadan 300 milyon lira tutarında kredi kullandı. Yıldırım ile birlikte yöneticiler Mahmut Uslu ve Tahir Perek, söz konusu borç için şahsi kefaletlerini koydu.
 
PARA HANGİ AMAÇLA KULLANILDI?

Kulüp hesaplarını inceleyen yeni yönetim, çekilen 300 milyon lira tutarındaki kredinin 50 milyon lirasının kasada olduğunu belirlerken, 250 milyon lirasının ise nerede ve hangi amaçla kullanıldığını öğrenemedi. Yeni yönetim, kredinin taksitlerini ödemeyince, krediyi tahsis eden banka, kefiller Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine birer ihtar mektubu gönderdi.
 
AZİZ YILDIRIM ÇILGINA DÖNDÜ

Ancak yine bir ödeme yapılmadı. Zira eski yönetim, borcun yeni yönetim tarafından ödenmesi gerektiğini ileri sürdü. Banka, borcun günü geçince kredi için şahsi kefaletleri bulunan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine hacze gitti. İşte tam bu noktada kıyamet koptu. Bankanın, evine baskın yaparcasına haciz işlemi uyguladığı iddia edilen Aziz Yıldırım'ın büyük öfke yaşadığı ileri sürüldü. Yıldırım'ın, "Bunu bize yapanlarla hesaplaşacağım" dediği belirtildi.
 
BU İŞ BURADA KALMAZ

Borca kefil olan Fenerbahçe'nin eski yönetici Mahmut Uslu, iddiaları doğruladı. Uslu, "Haciz yüzünden eşim sinir krizleri geçirdi ve ağladı. Borçta bizim kişisel kefaletlerimiz var. Bu yapılan büyük ayıp. Aziz bey bu kulübe 20 yıl başkanlık yapmış, ben 17 yıl yöneticilik yapmışım. Şimdiye kadar hangi kulüpte böyle bir şey görülmüş? Bu iş burada kalmaz" açıklamasını yaptı. (Sabah)

ETİKETLER
ali koç
YAZDIR
YORUMLAR 42
 • fenerbahce1 5 ay önce Şikayet Et
  fenerbahce1türkiyefenerbahcetürkiye
  Cevapla
 • mustafadogu 6 ay önce Şikayet Et
  E mahmut,Allah var yukarıda Allah! Dört buçuk metre ofsayt yanına kalır mı sandın!!!!
  Cevapla
 • bahoç 6 ay önce Şikayet Et
  hesaplar ibraz edilmişse ali koç hiç sağa sola atma bu hesap fb nin hesabı kurumlarda devamlılık esastır o dönem yönetimin hesapları da ibraz edilmiş bağlanmışsa tıpış tıpış sen ödeyeceksin ki bunların olduğunu çok iyi biliyordunuz yönetime talip oldunuz
  Cevapla
 • zafer 6 ay önce Şikayet Et
  kardeş sen birşeyin farkında değilsin kredi çekilmiş ama nereye ödendiği belgelenemiyor
  Cevapla
 • yunus 7 ay önce Şikayet Et
  Giderayak bu parayı ne yaptınız...yeni yönetim yerse dediniz ama yemedi.
  Cevapla
 • Anonim 7 ay önce Şikayet Et
  Şike davalarında kimlere yedirdi Allah bilir koskoca 250 milyon.. iyi olmuş evini haciz esinlerde gör.
  Cevapla
 • isimsiz 6 ay önce Şikayet Et
  eğer iddiandan haksızsan o yaptığın beddua sana dönerrrrrrrr
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle