Mehmet Ekici hırsının kurbanı oldu

Temmuz ayından beri üçüncü kez sakatlanan Mehmet Ekici'nin bu kötü durumu yaşamasındaki en büyük sebebin; aşırı hırsı ve takıma bir an önce katkı vermek istemesi olduğu öğrenildi.

 • GİRİŞ29.10.2017 10:52
 • GÜNCELLEME29.10.2017 10:52
Mehmet Ekici hırsının kurbanı oldu

Geçtiğimiz sezonun ikinci devresinde Fenerbahçe'de oynamak istediği için Trabzonspor tarafından kadrodışı bırakılan Mehmet Ekici, Karadeniz ekibiyle sözleşmesinin bitmesinin ardından Sarı-Lacivertliler'e imzayı atmıştı.
 
Bu sırada 6 ay futbol oynamayan ve fizik olarak eksiklikleri bulunan Ekici, geçtiğimiz temmuz ayından beri üçüncü kez sakatlanmıştı. Galatasaray derbisi öncesi idmanda sıkıntı yaşayan ve kas yırtığı olduğu öğrenilen Ekici'nin milli aradan sonra takıma katılması bekleniyor. Ancak tecrübeli futbolcunun bu kadar çok sıkıntı yaşamasındaki en büyük sebeplerden biri ise hırsı ve en kısa zamanda takıma katkı vermek istemesi. 
 
Artık daha dikkatli
 
Gerek maçlarda gerekse antrenmanlarda kendisini normalden daha fazla zorlayan yıldız oyuncu, bu kez daha temkinli davranma kararı aldı. Hoca Aykut Kocaman'ın, "Acele etme. Tam olarak hazır olduğunda dön" mesajını verdiği milli futbolcu, artık çok daha dikkatli şekilde çalışıyor ve kendisine verilen programın dışına çıkmıyor.

Yorumlar7

 • bünyamin 3 ay önce Şikayet Et
  önceki oynadığı takımların ahı tutmuştur
  Cevapla
 • Beşiktaş 3 ay önce Şikayet Et
  Herşey geçmişte kaldı boşverin ortamı germeyelim , sonuçta Mehmet kaliteli futbolcu oynarsa fb ye faydalı olacaktır .
  Cevapla
 • bjk56 3 ay önce Şikayet Et
  Beşiktaş ahı
  Cevapla
 • Uehknm 3 ay önce Şikayet Et
  Fenevi şampiyon yapacaktı ya bu noldu.
  Cevapla
 • caner 3 ay önce Şikayet Et
  hep sakat
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber