Aziz Yıldırım fena patladı: Yalan söylüyor!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Zico'nun o sözlerini yalanladı.

 • GİRİŞ01.06.2015 17:45
 • GÜNCELLEME01.06.2015 17:45
Aziz Yıldırım fena patladı: Yalan söylüyor!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün basının büyük bölümünde yer alan Arthur Zico röportajlarıyla ilgili açıklama yaptı ve Zico'yu yalan söylemekle suçladı.
 
Resmi sitede yer alan açıklama şu şekilde;
 
4 Mart 2008 tarihinde deplasmanda oynadığımız Sevilla karşılaşmasının devre arasında soyunma odasına inip teknik direktöre bazı talimatlar verdiğim şeklinde yer alan iddialar yalandır.
 
Sevilla maçının öncesinde protokol tribününde UEFA Başkanı Michel Platini, dönemin UEFA Genel Sekreter yardımcısı Gianni Infantino ve dönemin Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria del Nido Benavente ile futbolun genel sorunlarını içeren bir görüşme yaptık. Bu toplantıda yöneticimiz Mahmut Uslu ve eski dış ilişkilerden sorumlu asbaşkanımız Neşet Yalçın da hazır bulundu. Maçın devre arasında da yine aynı kişilerin bulunduğu ortamda, protokol tribünündeydik ve sohbet ettik.
 
Dolayısıyla ne maç öncesinde ne de devre arasında soyunma odasına inip talimat vermem söz konusu değildir. Soyunma odasına sadece maçın bitiş düdüğünden sonra Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükselen takımımızın sevincini paylaşmak için tüm yönetici arkadaşlarımla birlikte indik.
 
Bu durumda yukarıda ismi yazılı gazetelerde çıkan haberlerle ilgili iki ihtimal vardır; ya bahsi geçen organizasyonda Zico’ya tercümanlık yapan kişiler hatalı çeviri yapmıştır, ya da Zico yalan söylemektedir.
 
Kamuoyunun bilgisine sunarım.
 
Aziz Yıldırım

Yorumlar8

 • Sukru 2 yıl önce Şikayet Et
  Baskanim adin cikmis dokuza enmez sekize ne yapalim agzu olan komusdugunu birakda agzi olmayanda karnindan konusuyor
  Cevapla
 • murat 2 yıl önce Şikayet Et
  dünya yalan azize gerçek...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hakkı 2 yıl önce Şikayet Et
  futbolun genel sorunlarını içeren bi görüşme yapmışmışlar. Demek ki hep sen konuşuldun aziz. futbolun genel sorunu sensin aciz
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Yorumcu 2 yıl önce Şikayet Et
  .Azizden başka doğru söyleyen yok bu dünyada.. Nasıl bi dünya böyle :)))
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ali Ulvi 2 yıl önce Şikayet Et
  Biz FB'den sen gidene kadar ümidi kestik.Herkes yalancı sen doğrusun.Asırlık çınar bu adamın elinde oyuncak oldu eski tüfekler dahi tepki vermiyor.FB bu adam başkan olduğu müddetçe bitmiştir.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber