Şenol Güneş UEFA'yı yerden yere vurdu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Dusko Tosic, Lyon maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

GİRİŞ 19.04.2017 20:53 GÜNCELLEME 20.04.2017 09:37

Şenol Güneş'İn açıklamaları şöyle;

Yarın çok önemli bir maç oynayacağız. İki iyi takımın maçı olacak. Oyunun her iki yönünü de iyi oynayarak kazanabiliriz. Bırakalım futbolcular saha içinde yapabileceklerini göstersin. Fair play içerisinde bir maç olsun. Futbolcularıma güveniyorum. Yarın sevinmek için olağanüstü gayret gerekiyor. Taraftarımızın da her zamanki fair play içinde destek olmasını bekliyoruz.

Taraftarımız tüm enerjisiyle, 'rakibin provokasyonlarına gelmeden' bizi sonuna kadar desteklemeli. Biz futbolun dışına çıkmayacağız. UEFA terazinin bir tarafına baskın basmıştır. Şiddet varsa ceza alınmalı, caydırıcı da olmalı. Ama ceza verirken haksızlık yapılırsa, zararı daha büyük olur. UEFA'nın terazisinde Lyon ağır basmıştır. 50 yıl içinde görmediğim haksızlığı, yanlışlığı burada görmüş olabilirim. UEFA'nın terazisinde Lyon ağır basmıştır.

UEFA, Lyon adına 1 gol şimdiden atmıştır. Ama biz yarın o golü de çıkartmak için uğraşacağız. Taraftarı biz almadık. Taraftarı alan sen, saha senin sahan. Cezanın veriliş zamanı tartışmaya açıktır. Ben bunu seneryonun bir parçası olarak görüyorum. Bunun mantığı yok. Bizi boynumuzdan assalar bile teslim olmayacağız. Canımızı çıkarmaya çalışsalar da teslim olmayacağız. Bu karardan kazanan taraf Lyon'dur. Kaybeden Beşiktaş ve futboldur.

ETİKETLER
şenol güneş
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  ne yaparsan yap Lyon haklı pozisyonda olur. bizim ülkemiz ne zaman dünya üzerindeki gücü artar o zaman biz haklı pozisyonda oluruz.. vesselam..
  Cevapla
 • ilhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Hakemi de almışlardır kessin
  Cevapla
 • Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Keşke Fenerbahçe için benzer cezalar gelincede yerden yere vursa idi
  Cevapla
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  ayrık otu gibi her yerde bitiyorsunuz. bölücü aziz zihniyetinden vazgeçtiğiniz zaman fenerbahçe bizim için daha değerli olacaktır.
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz uyuyun haçlılar her dalda bize çelme takmak için can atıyorlar ve istediklerini elde edip bizim yıllardır trilyon dolarlarımız hiçbir başarıya ulaşmadan buhar oluyor ortada başarı yok kulüplerimiz borç batağında uyuyun.. Neden korkuyorsunuz gavura karşı dilinizi eşek arısımı soktu.. Erdoğanıdamı örnek alamıyorsunuz bir yola baş koyarken kefeninizle gidin..
  Cevapla
 • Ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Mesele futbol arkadaş ne kefeni, kefeni boynuna takacak adamın gayesi de o nisbette olur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle