G.Birliği ve Kayseri'den kınama mesajı

Süper Lig kulüpleri Gençlerbirliği ve Kayserispor, Tunceli'de meydana gelen ve 7 kişinin şehit olduğu terör saldırısıyla ilgili kınama mesajı yayımladı.

G.Birliği ve Kayseri'den kınama mesajı
G.Birliği ve Kayseri'den kınama mesajı
GİRİŞ 26.09.2012 11:41 GÜNCELLEME 26.09.2012 11:41

Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün internet sitesinde yer alan mesajda, ''Tunceli'de gerçekleşen terörist saldırı sonucu 6 askerimizin şehit olduğunu ve bir sivil vatandaşımızın hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve ulusumuza baş sağlığı dileriz'' denildi.

Kayserispor'un internet sitesindeki açıklamada da, ''Tunceli'deki terörist saldırı sonucu 6 askerimiz ile bir sivil vatandaşımızın şehit olduğunu büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, başta aileleri olmak üzere, silahlı kuvvetler camiası ve tüm Türk halkına baş sağlığı dileriz'' ifadelerine yer verildi.

Kayseri Erciyesspor ise yaptığı açıklamada, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı dileyerek, Bilinmelidir ki, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya yönelik bu hain saldırı, hedeflenen amacına asla ulaşamayacaktır. Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyoruz'' görüşünü dle getirdi.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ