Serdar'ın tweeti Fenerlileri kızdırdı

Fenerbahçe'nin transferi uğraştığı Kayserisporlu milli oyuncu Serdar Kesimal'de önemli gelişmeler yaşanıyor.

Serdar'ın tweeti Fenerlileri kızdırdı
Serdar'ın tweeti Fenerlileri kızdırdı
GİRİŞ 28.05.2011 20:47 GÜNCELLEME 28.05.2011 12:00

Yerli ve yetenekli bir stoper olması sebebiyle transfer döneminin gözdelerinden olan milli oyuncu Serdar Kesimal Fenerbahçe'ye transferinin henüz tamamlanmadığını söylerken, bir transferin " 3 tarafın da mutlu olması durumunda" gerçekleşeceğini söyleyerek kafaları karıştırdı.

Dün akşam saatlerinde NTV Spor kanalı son dakika bantıyla verdiği bilgide Fenerbahçe'nin Serdar Kesimal için Kayserisporla anlaştığını duyurmuştu.

Bu gelişmeye karşın ilk açıklama Kayserispor menaneri Süleyman Hurma'dan gelirken, tecrübeli yönetici; "Serdar konusunda bitmiş bir transfer yok, herhangi bir sorun da yok. Konuştuk ve Fenerbahçe'ye söz verdik. Şartları sonra konuşacağız" açıklamasında bulundu.

Mikro blog sitesi twitter aracılığıyla ise Serdar Kesimal transferindeki son durumu dün gece 01.00 sularında duyurdu.

"Su anda net bir şey yok... Transferler 3 tarafın da memnun kalmasi durumunda olur. Bu yüzden basında çıkan haberler abartılı..." diyen Serdar Kesimal Fenerbahçeli yöneticilere adeta mesaj yollarken, transferinin bitmediğini duyurdu.

Kesimal'ın "3 tarafın da memnun kalmasi durumunda" şeklindeki profesyonel sözleri ise transferini bekleyen Fenerbahçe taraftarının tepkisini topladı ve taraftarlar bu tür açıklamaların oyuncunun menajerinin yapması gerektiği görüşünde birleşti.

Milli oyuncu basında hakkında "Serdar Fenerbahçe'de" şeklinde çıkan haberleri ve spor televizyonlarının dün altyazılı ile verdiği haberlerin ise abartılı olduğunu belirtti.