Beşiktaş'tan Ersan için son teklif

Siyah-beyazlı kulübün Başkanı Yıldırım Demirören, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'le dün kritik bir toplantı gerçekleştirdi.

Beşiktaş'tan Ersan için son teklif
Beşiktaş'tan Ersan için son teklif
GİRİŞ 27.05.2011 10:29 GÜNCELLEME 27.05.2011 10:29
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'le bir araya gelerek milli futbolcunun bonservisi için 3 milyon euro teklif etti. Siyah-beyazlıların bu rakamın üzerine kesinlikle çıkmayacakları bildirildi...

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ün, Adanaspor'da bulunan bonservisini almak için bastırıyor. Siyah-beyazlı kulübün Başkanı Yıldırım Demirören, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'le dün kritik bir toplantı gerçekleştirdi.

Başkan Demirören'in, Beşiktaş'ta kalmak isteyen milli futbolcunun bonservisi için Akgül'e 3 milyon euroluk bir teklif yaptığı bildirildi. Adanaspor yönetimi, Demirören'in bu teklifi karşısında Ersan için astronomik bir bonservis bedeli isteyince görüşmeler neredeyse tıkanma noktasına geldi. Demirören, teklif ettiği bonservis bedelinden bir kuruş bile yukarı çıkmayınca, Akgül düşünmek için süre istedi.

Beşiktaş'ta kalmayı çok istediği için Başkan Yıldırım Demirören ile görüşmeden hemen önce Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ü arayan Ersan'ın, bu arzusunu bir kez daha dile getirdiği belirlendi.

Genç futbolcunun bu ısrarı nedeniyle diğer kulüplerle pazarlık şansı azalan Akgül'ün, Beşiktaş dışında başka bir takımla anlaşmaları halinde Ersan'ı ikna etmekte bir hayli zorlanacağı vurgulandı.

Adanaspor yönetimi bugün Yıldırım Demirören'le bir kez daha bir araya gelecek.

Galatasaray da pusuda
Ersan'ın bonservisi için 3 milyon euronun üzerine çıkmayı düşünmeyen Beşiktaş'ın, Adanaspor'un bu rakamı kabul etmemesi durumunda yedekte tutulan Bursasporlu İbrahim Öztürk için girişimlerine hız vereceği ifade edildi.

Öte yandan Ersan'la ilgilenen bir diğer kulüp olan Galatasaray'ın da, bu oyuncuyu transfer etmek için, önümüzdeki günlerde harekete geçeceği bildirildi.