Lugano - Fenerbahçe maçı hangi kanaldan izlenir?

UEFA Şampiyonlar Ligi 2024-2024 sezonu 2. ön eleme maçına çıkacak olan Fenerbahçe, İsviçre ekibi Lugano ile eşleşmişti. Fenerbahçe gibi Lugano'da ligi ikinci sırada tamamladı ve Şampiyonlar Ligi'ne gitmek için hak kazandı. Peki, Fenerbahçe - Lugano maçı hangi kanaldan izlenir? FB-Lugano maçı saat kaçta, ne zaman?

Lugano - Fenerbahçe maçı hangi kanaldan izlenir?
Lugano - Fenerbahçe maçı hangi kanaldan izlenir?
GİRİŞ 16.07.2024 08:50 GÜNCELLEME 16.07.2024 08:51

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme maçında İsviçre ekibi Lugano ile karşı karşıya gelecek. Maça dair tüm detaylar arama motorlarında sorgulanıyor. Peki, Fenerbahçe - Lugano maçı hangi kanaldan izlenir? FB-Lugano maçı saat kaçta, ne zaman?

LUGANO - FENERBAHÇE MAÇI HANGİ KANALDAN İZLENİR?

Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu ilk maçını Lugano ile oynayacak. Maçın yayın hakkını D-Smart satın aldı. Böylelikle maçı D-Smart üzerinden izlenecek.

Fenerbahçe  Hajduk Split maçı hangi kanaldan şifresiz izlenir? Fenerbahçe Hajduk Split maçı hangi kanaldan şifresiz izlenir?

FB ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. ÖNE ELEME MAÇI SAAT KAÇTA, NE ZAMAN?

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme maçı İsviçre ekibi Lugano ile 23 Temmuz Salı günü oynanacak. Karşılaşma İsviçre'de olacak.

RÖVANŞ MAÇI NE ZAMAN?

Fenerbahçe ile Lugano arasındaki rövanş maçı 30 Temmuz Salı günü İstanbul'da oynanacak. Rövanş maçının yayın hakkını EXXEN satın aldı.

FENERBAHÇE TARAFTARI LUGANO MAÇINA GİDEBİLECEK Mİ?

Lugano, Fenerbahçe maçı için sarı-lacivertli taraftarlara biletlerin satışa sunulmayacağını açıkladı.

İsviçre ekibi Lugano takımı tarafından yapılan açıklama şu şekildedir:

"UEFA, Fenerbahçe ile Lugano arasında 23 Temmuz tarihinde oynanacak maç için Fenerbahçe taraftarlarına stadyum yasağı getirdiğini bildirmiştir. Bu nedenle, Thun Stockhorn Arena'nın misafir taraftarlara ayrılmış bölümü kapalı kalacaktır ve Fenerbahçe taraftarlarının bu maç için bilet satın almaları yasaklanmıştır." 

FENERBAHÇE MAÇI ÖNCESİ TRANSFER

İtalyan gazeteci Nicolo Schira'nın haberi doğrultusunda, uzun zamandır Mattia Zanotti ile ilgilenen Lugano, futbolcu ve kulübü ile  anlaşma sağladı. Transferin tamamlanması için sadece resmi imzaların atılması bekleniyor. 

21 yaşındaki sağ bek, Fenerbahçe'ye zorluk çıkarabilir.

LUGANO - FENERBAHÇE MAÇI HAKEMİ KİM?

Lugano - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2. eleme turunda Lugano ile Fenerbahçe arasında oynanacak maçı Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Tiago Martins yönetecek

İbrahim Turna Haber7.com - Seo Editörü
Haber 7 - İbrahim Turna

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi Yeni Medya (İngilizce) bölümünden mezun oldu. Kanal 7 Medya Grubu'na bağlı Haber7.com bünyesinde SEO Editörü olarak görev yapmaktadır.