Efsane kulübün içler acısı hali! Doğalgazı bile yok

İzmir'in köklü kulüplerinden Altay'ın ödenmeyen faturalar nedeniyle yaklaşık 1 aydır doğalgazının kesik olduğu öğrenildi.

Efsane kulübün içler acısı hali! Doğalgazı bile yok
Efsane kulübün içler acısı hali! Doğalgazı bile yok
GİRİŞ 10.06.2024 14:41 GÜNCELLEME 10.06.2024 18:08
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Mali ve sportif açıdan tarihinin en karanlık günlerini yaşayan Altay'da sular durulmuyor. Takımda yer alan oyuncuların alacaklarını tahsil edemediği için ayrılık aşamasına geldiği kaydedilirken, bir flaş gelişme de tesislerde yaşandı.

İzmir ekibinin, Gaziemir'deki Vali Kutlu Aktaş Tesisleri'ndeki doğal kazının ödenmeyen faturalar nedeniyle yaklaşık 1 aydır kesik olduğu öğrenildi.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz ay elektrik faturasının da ödenmemesi üzerine yaklaşık 6 saat boyunca elektriklerin kesildiği ve daha sonra yöneticilerin kaynak bulup tekrar açtırdığı ifade edildi.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.
YORUMLAR 3
 • ABDULLAH 1 ay önce Şikayet Et
  futbolun geldiği noktaya bak stad yok taraftar yok bütün istanbul takımları neredeyse süper ligdeler stad var efsane taraftarı var ama doğalgaz faturasını ödeyemiyorlar
  Cevapla
 • Corumlu 1 ay önce Şikayet Et
  Bodrumda ayni senaryoyu yasayacak corumun hakkini yiyenlerin geldigi senaryo bu zamaninda da altay mucadele yerine haksiz kazanmayla cikmisti
  Cevapla
 • İsimsiz 1 ay önce Şikayet Et
  Elektrik ve doğal gazı kesme işini doğu ve Güneydoğu'da kaçak kullananlarada uygulasanız
  Cevapla