Altay’da 7 oyuncunun sözleşmesi bitiyor

Altay’da, 30 Haziran 2024 itibarıyla Murat Uluç, Deniz Kadah, Ozan Evrim Özenç, Nurettin Küçükdeniz, Tugay Gündem ve Mustafa Çalışkan’ın sözleşmesi sona erecek.

Altay’da 7 oyuncunun sözleşmesi bitiyor
Altay’da 7 oyuncunun sözleşmesi bitiyor
GİRİŞ 03.06.2024 16:00 GÜNCELLEME 03.06.2024 16:11

TFF 2. Lig’e düşen ve tarihinin en karanlık günlerini geçiren Altay’da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde takımın en önemli oyuncularından birisi olan Eren Erdoğan maaşını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini feshederken, birçok oyuncu da yol ayrımının eşiğine geldi. İlk olarak sözleşmesi sona erecek olan oyuncuların takımdan ayrılması beklenirken, kaleciler Ozan Evrim Özenç, Mustafa Çalışkan, forvetler Murat Uluç, Deniz Kadah, Nurettin Küçükdeniz ve savunmacı Tugay Gündem’in sözleşmeleri 30 Haziran 2024’te sona erecek. Siyah-beyazlıların şu anda bu oyunculara alacaklarını verme gibi bir gücü olmadığı için 7 futbolcunun da takımdan ayrılmasına muhtemel gözüyle bakılıyor.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.