Elazığ Şehir Stadyumu'nda sona doğru

Yapımı devam eden Elazığ Şehir Stadyumu'nda incelemelerde bulunan Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Şu anda yüzde 90 seviyesinde fiziki inşa çalışmaları devam ediyor. Eylül ayının sonlarına doğru teslimi yapılacak" dedi.

Elazığ Şehir Stadyumu'nda sona doğru
Elazığ Şehir Stadyumu'nda sona doğru
GİRİŞ 24.08.2022 18:34 GÜNCELLEME 24.08.2022 18:34
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, yapımı devam eden Elazığ Şehir Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. Firma yetkililerinden bilgi alan Milletvekili Metin Bulut daha sonra açıklamalarda bulundu.

İnşaatın çok hızlı devam ettiğini belirten Milletvekili Bulut, "Şu anda yüzde 90 seviyesinde fiziki inşa çalışmaları devam ediyor. Eylül ayının sonlarına doğru teslimi yapılacak. Stadyumumuz Elazığ’ın en büyük özlemlerinden biriydi. Stadyum yaparken sadece maçların yapılacağı sportif müsabakaların olacağı bir stadyum değil, yaşayan bir stadyum inşa ediyoruz. Allah nasip ederse burayı vatandaşlarımızla paylaşacağız. Sürekli canlı olan ve diğer organizasyonlarında yapılabileceği teknik altyapıya sahip. Onun dışında hafta sonu sadece maç oynanan bir yer değil, artık günübirlik bütün branşlarda sporcu yetiştirme ve altyapıya uygun bir tesis ve hizmet binamızın bulunduğu haftanın her günü aktif olan bir tesis olacak. Elazığ’a çok yakıştığını düşünüyorum. Yatırımların durmuş olduğu bir dönemde Gençlik ve Spor Bakanımız bizleri kırmadı ve Elazığ’ın talebini gerçekleştirdi. Zamanından önce bitiren yüklenici firmamıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.
YORUMLAR 1
  • Orhan Aydın 1 yıl önce Şikayet Et
    Yazık bizde Kaymakamlık olarak 200 bin kişilik Zonguldak Ereğli de 4 yıldır emanet eski bir binada vatandaşa hizmet veriyoruz ihale bile yapılamıyor nedense...
    Cevapla