Erman Toroğlu: Seni de gönderirler

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, oyunculara tepki gösteren taraftar için, "Seyirci, beğenip beğenmediğini burada belli etmemeli" diyen Fatih Terim'i sert dille uyardı.

Erman Toroğlu: Seni de gönderirler
Erman Toroğlu: Seni de gönderirler
GİRİŞ 20.09.2021 20:12 GÜNCELLEME 20.09.2021 20:24
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

Galatasaray'da kaybedilen Alanyaspor maçı sonrasında teknik direktör Fatih Terim, taraftar tepkilerinin takımı olumsuz etkilediğini söylemişti. Tecrübeli hoca, "Seyirci, beğenip beğenmediğini burada belli etmemeli. Edeceği yerde ediyor zaten. Rejenerasyona çıkıldığında da birtakım tepkiler olmuş, bunlar hoş şeyler değil. Eğer böyle olursa oyuncuları kaybederiz" ifadelerini kullanmıştı.

"Fatih Terim seni de gönderirler"

Alanyaspor mücadelesi sonrasında spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu. Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde;

"Galatasaray'da Fatih Terim istifa sesleri var. Bazı beyanatlar verip, bazı şekilde konuşursan, eski başkana inat bazı şeyler yaparsan, başkanı göndereyim diye bir şeyler yaparsan, Fatih Terim, seni de gönderirler. Sultan Süleyman büyüktü, o da gitti. Seni de gönderirler. Odaya giderken gördüm, Fatih'e laf attılar, tam bir şey derken kamera kesti. Bazı arkadaşlar diyor ki, Fatih Terim gibi antrenörler çekmeyin diyormuş, onlar da çekmiyormuş."

YAZDIR
YORUMLAR 36
 • Buğra 3 hafta önce Şikayet Et
  Fatih hoca iyi hoş da bazı inatlaşmalarından vazgeçmeli bu takım büyük takım ona göre büyük düşünmesi gerekiyor
  Cevapla
 • Eskimalatyalı 3 hafta önce Şikayet Et
  Herkes Erman Turoğlunu eleştirmişte. Adamın söylediklerinin neresi yanlış? Fatih Terim kendi ağzı ile demedi mi? Taraftar yuhaladığı için bazı oyuncularım olumsuz etkilendi ve hatta içlerinde bir kaçı ağladı diye? Hatta maçtan sonra yapılan bir idmanda Ömer Bayram yuhalandığı için formasını çıkarıp fırlattı ve seyirciye dönerek Eyvallah dedi ve ardından idmanı terk etti. Yani Erman hoca Fatih Terime kısaca sen eski başkan ile uğraşırsan eski başkanda taraftarı sana karşı kışkırtır demek istiyor.
  Cevapla
 • Teklif etti 3 hafta önce Şikayet Et
  Eski den iyi bir hoca ama şimdi bu konuda çok zor durumda kalıyor
  Cevapla
 • kul ahmet 3 hafta önce Şikayet Et
  çoook eskiden
  Cevapla
 • Osman 3 hafta önce Şikayet Et
  Erman sarhoşken de ayıkkende Fatih Terim kabusu görüyor biliyorki 1 gol averajla ... kurtaramayacak
  Cevapla
 • Osman 3 hafta önce Şikayet Et
  rakiplerimiz IMPARATOR gitsin diye kendilerine böyle züğürt tesellisi veriyolar onlar hepsi biraraya gelse 1 gol farkla şampiyon olur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle