Zehir zemberek açıklama! 'Vizyonsuz liseci zihniyet'

Galatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurulunda, başkan Mustafa Cengiz ve yönetiminin ikinci dönem faaliyetlerinin idari yönden ibra edilmemesi üzerine taraftar grubu ultrAslan sert bir açıklama yayımladı.

Zehir zemberek açıklama! 'Vizyonsuz liseci zihniyet'
Zehir zemberek açıklama! 'Vizyonsuz liseci zihniyet'
GİRİŞ 24.03.2019 09:53 GÜNCELLEME 24.03.2019 09:53
Bu Habere 19 Yorum Yapılmış

ultrAslan'ın Twitter hesabından yapılan açıklama, "Türkiye’nin en büyük markası, dünya kulübü olması için her türlü imkana sahip olan Galatasaray camiası; bugün bir kez daha kendisini lise duvarları içine hapsetmeye çalışan vizyonsuz liseci zihniyet tarafından kaosa doğru çekildi." sözleriyle başladı. 

 

 

Sarı-kırmızılı kulübün bir önceki başkanı Dursun Özbek'le ilgili ağır ifadelerin de yer aldığı açıklamada, "Dursun Özbek'i mali ve idari korkunç zararlarına rağmen liseci diye ibra eden genel kurul, onun bıraktığı enkazı devralma cesareti gösteren liseci olmayan Mustafa Cengiz yönetimini 689 oyun 358'i ile idari yönden ibra etmedi." ifadeleri kullanıldı.

Mustafa Cengiz yönetimini ibra etmeyenlerle ilgili ağır ithamlarında bulunduğu açıklamada, ayrıca şöyle denildi:

 

 

"Taraftar sayısı 10 milyonlarla ifade edilen bir camianın geleceğine sadece 358 tane lise sevgisini Galatasaray sevgisi ve menfaatlerinden öne koyan şahıslar karar veriyor olması da bu zümrenin camiamıza nasıl zararlar verdiğini, sistemin bozukluğunu bir kez daha göstermiştir! Bunların zihniyeti Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç’ın arka bahçesi haline gelen Galatasaray Üniversitemizin adını kullanarak Galatasaray düşmanlarına ödül verecek kadar karanlık ve onarılmazdır! Galatasaray taraftarlarının sesi olarak bizler; bu kirli hesapları olan zümrenin karşısında daha gür bir sesle daha güçlü ve daha kararlı duracağız! Galatasarayımızı sizin köhne zihinlerinizden defalarca söküp aldık, yine alıp size rağmen bu arma ile dünyaya kafa tutacağız. Şunu kafanıza kazıyın, Galatasaray halkındır, lisecilerin değil. Galatasaray'ın önüne koyduğunuz hesabınız, kitabınız, rantınız, menfaatiniz, zihniyetiniz batsın."

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 19
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Beter olun
  Cevapla
 • Galatasarayyyyyyyy 1 yıl önce Şikayet Et
  baskan DOGRU YOLDASIN büyüksün devammm tam destem
  Cevapla
 • Cimmm 1 yıl önce Şikayet Et
  Baskan sakin istifa falan yok bir avuc capulcuya mi kalacak galatasarat Arkanizdaxiz BÜXÜK BASKANNNNNNNNN CENGIZ BASKANNNN
  Cevapla
 • Muratmustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Mustafa cengiz ve adnan polat ibra etmiyrnlerden daha iyi galatasaraylı olduğunu biliyoruz.ey ibra etmeyenler galatasaray için kaçınız kaç gecenizi uykusuz geçirdiniz.bu adam galatasaraya uefanın verdiği cezayı kadırtttı. Yıllardır hep transferde yapılamayanı başardı.4 futbolcu 60 milyon euroya sattı storelerde ilk kez kara geçti .sizin derdiniz galatasarayın başarısı değil .verdiğiniz kararı kendi hür iradeniz ile vermediğinizide biliyoruz .yazıklar olsun
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya liseyi kapatın ya kulübü bu kulübün anahtarı pek milli ellerde değil sanırım ucu kötü yerlere gidiyor
  Cevapla
 • vatandas 1 yıl önce Şikayet Et
  Lise ve Universite Fransa ile Uluslarası antlaşmalara göre faaliyette bulunuyor..Kaldırırsan Fransa ayaga kalkar..Beğenmiyorsan başka takım tutacaksın,Liseli değilsen kulübe üye olamazsın.. Orası halka açık kulüp değildir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle