Adnan Polat: Arda ve Emre adam gibi adamdır!

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Arda Turan ve Emre Belözoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Adnan Polat: Arda ve Emre adam gibi adamdır!
Adnan Polat: Arda ve Emre adam gibi adamdır!
GİRİŞ 17.04.2018 11:44 GÜNCELLEME 17.04.2018 11:44
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, Arda Turan ve Emre Belözoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Emre Belözoğlu ve Arda Turan adam gibi adamdır" diyen Polat, "Emre'yi 13 yaşında Türkiye'ye getirdim, 13 yaşındaki çocuğa 300 bin TL verdim, benimle alay ettiler. 5 sene Galatasaray'da oynadı Emre, 600 bin dolara oynuyordu. Emre, 5 sene sonunda bana geldi ve 2 milyon dolar istedi, 1 milyon dolarını da peşin istedi. Diğer taraftan da Inter, 3 milyon euro veriyor, ben ne yapmalıyım. Git başkanla görüş ve kararını ver dedim, daha sonra Inter'e gitti. Inter'den döndükten sonra yine bana geldi ve Galatasaray'a dönmek istedi. Emre bana, Inter'den 3 milyon dolar alıyorum, bana 1.5 milyon dolar verin Galatasaray'a döneyim dedi. Ben, 1.5 milyon dolar veremem dedim ve başka bir kulüp ile görüşebilir miyim dedi Emre ve Fenerbahçe'ye gitti. Emre, Fenerbahçeli olabilir ama Galatasaray'a da her zaman saygısı vardır" dedi.


ARDA TURAN  BOŞ SÖZLEŞMEYE İMZA ATTI

Fenerbahçe'nin Arda Turan için 15 milyon dolar teklif ettiğini ifade eden Polat, "Aziz Yıldırım, Arda Turan için 15 milyon dolar teklif etti, biz de parasızlıktan ölüyoruz ama yine de vermedik. Daha sonra Arda Turan'a 5 milyon dolarlık teklif geldi, bizden de o zaman 1 milyon dolar alıyor Arda. Arda Turan ile görüştüm ve daha sonra git içeride bir sözleşme yap, rakamı yaz, getir dedim, bir şey yazmadan sözleşmeyi bana getirdi ve "sizin olduğunuz yere ben para konuşmam" dedi. Arda Turan böyle bir çocuk ve bu çocuğa tepki göstermek yanlış. Arda Turan'ın nasıl Galatasaraylı olduğunu ben biliyorum. Galatasaray taraftarı, Arda Turan'ın başka bir formayla TT Arena'ya çıkmasını içine sindirememesinden dolayı Galatasaray taraftarı tepki gösteriyor.Arda da Emre de adam gibi adamdır" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • Nazmi1969 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben bir FENERBAHÇE li olarak GS den parmakla göstereceğim adamlardan birisidir “Adnan POLAT” Bence ezeli rekabet böyle adamlarla güzel doğru söze ne denir. Ben Emre ve Arda yı futbolları ile hırsları ile seviyorum. Eyer rekabetten ötürü sevmemek gerekliydise bunları yazmazdım. Spor kardeşlik olmalı.
  Cevapla
 • Valla 2 yıl önce Şikayet Et
  Aciklayan boyle ikna olalim olalimki bos bos ahkam kesmiyelim ama.arda vatan hainidir bunu milli formayi pazarlik konusu yapan kisidir vatanhainligi ilaki devlete kursun atana diyilmez vatani milli degerleri pazarlik konusu yapanada vatan haini denir
  Cevapla
 • Fanatik 2 yıl önce Şikayet Et
  Emre bilmem ama arda tam bir gs li adamsın arda
  Cevapla
 • dadaşş 2 yıl önce Şikayet Et
  helal başkan.
  Cevapla
 • viyana 68 2 yıl önce Şikayet Et
  Helal sana
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle