G.Saray'a kapıları kapattı! 'Terim'le çalışmam'

Arda Turan ile yemek yiyen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın "Fatih Hoca'dan özür dile" sözlerine Yıldız futbolcunun "Ben Fatih Terim'le çalışmam" dediği öğrenildi.

G.Saray'a kapıları kapattı! 'Terim'le çalışmam'
G.Saray'a kapıları kapattı! 'Terim'le çalışmam'
GİRİŞ 07.01.2018 10:45 GÜNCELLEME 07.01.2018 16:19
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

Fatih Terim ile Arda Turan’ın aralarının bozuk olduğu herkesin malumu... Fatih Terim’in, Galatasaray’a imza attığı gün gazetecilerin Arda sorusu karşısında takındığı tavır da ortada. Arda’nın artık Barcelona’da kalmayacağı bir gerçek, gideceği takım da şimdilik meçhul.

Gazete Habertürk'ten Meriç Müldür'ün haberine göre hal böyleyken eski İçişleri Bakanı, Terim’in de yakın dostu, Mehmet Ağar’ın yılbaşı öncesi Arda ile yediği yemek ise enteresan...
 
Bu yemekte Ağar’ın bir büyüğü olarak Arda’ya “Senin Galatasaray’a, Galatasaray’ın da sana ihtiyacı var. Gel Fatih Hoca’dan özür dile, kırgınlık bitsin” dediği de biliniyor. Bilinmeyen ise Arda’nın cevabıydı... Elbette uzun soluklu ve detaylı bir görüşme olmuştur ama Arda’nın tek bir cümlesi her şeyi anlatıyor. “Ben Terim’le çalışmam” demiş Arda... Galatasaray kapısını kapatmış. En azından Terim olduğu sürece... (Habertürk)

YORUMLAR 50
 • kuzey67 6 yıl önce Şikayet Et
  Galatasaray'a zeki çevik ve ahlâk'lı sporcular lazım!onun bunun borazanı değil!
  Cevapla
 • ELAZIĞ'LI 6 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Bakanım Mehmet AĞAR. Arda kim oluyor da onu muhatap almışsın. Bırak istediği yere gitsin. Galatasaray'ın ona ihtiyacı yok. Gelip takımı bozmasın. Zaten Arda kendini bitirdi. Artık ondan bir cacık olmaz.
  Cevapla
 • ali kemal kuru bursa 6 yıl önce Şikayet Et
  Arda gerekli Cevabı Vermiştir
  Cevapla
 • sua 6 yıl önce Şikayet Et
  Arda kim Mehmet Ağar kim, nasıl bir ilişki, hey Allah'ım,
  Cevapla
 • A.S 6 yıl önce Şikayet Et
  Biz de Arda Arda diye ölüyorduk yav..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle