Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı

Hakemlik kariyerini noktalayan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayımladı.

Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı
Hakemliği bırakan Cüneyt Çakır'dan teşekkür mesajı
GİRİŞ 05.08.2022 18:53 GÜNCELLEME 05.08.2022 18:53
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

Hakemlik kariyerini noktalayan Cüneyt Çakır, teşekkür mesajı yayımladı.

Çakır, TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, "28 yıl önce büyük hayallerle başladığım hakemlik serüvenimi, hayallerime kavuşmuş olmanın verdiği gururla noktalıyorum. Dile kolay, bu 28 yılın her anı çok kıymetliydi. İlk çıktığım amatör müsabakadan son çıktığım en üst düzey müsabakaya kadar hepsine aynı ciddiyetle yaklaştım. Çok çalıştım, çok emek verdim." ifadelerini kullandı.

Türk milletinin dualarını her zaman hissettiğini ve bunun kendisine güç verdiğini dile getiren Çakır, şu görüşlerini aktardı:

"Türk futbol hakemliğinin çıtasının yükselmesine vesile olabildiysem ne mutlu bana. Gösterilen teveccühe, sevgi mesajlarına minnettarım. Türk hakemliği sayesinde Cüneyt Çakır oldum. Bu bilinçle bugün edindiğim tecrübeyi genç Türk hakemleriyle paylaşmak için bu yönde bir karar aldım. Onları seyretmek, onların gelişimine katkıda bulunmak istiyorum. Üzerimde emeği olan onlarca, binlerce insan var. Hepsine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk hakemliğine hak ettiği katkıyı yapmak için çalışacağım. Arkamda hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana."

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ
YORUMLAR 22
 • metin. j. 3 gün önce Şikayet Et
  Fener O Zaman Kesin Şampiyon Olabilir Artık. Haram Yiyen, EYyamcı, Sinsici, Doğan Görünümlü Kartal Hakem di, -- Türkiyede Temiz Futbol Merhaba Diyorum Artık.
  Cevapla
 • cengiz 3 gün önce Şikayet Et
  Fatih terim Ve Cüneyt Çakırda Gittiğine Göre Artık Türkiye Süper Liği Ter Temiz Şaibesiz Şikesiz Bir Liğimiz Olacak Artık, --- Gözünüz Aydın Futbolu Sevenler. not. Trabzonspor Başkanına Dikkat Onlarda gidince, Yüzdeyüz Temiz Futbol........
  Cevapla
 • bora bey 073434 3 gün önce Şikayet Et
  Türkiye'de bir yerlere çalıştı sürekli birinin değirmenine su taşıdı Avrupa'da ise hakemlik yaptı
  Cevapla
 • fenerli 3 gün önce Şikayet Et
  Fenerin en kritik final maçları dahil önünü kesmek için çaldığı ince ayar düdükleri ve kırmızı kartları ile hatırlanacak hakkımız haram zıkkım olsun..
  Cevapla
 • Kaysi 3 gün önce Şikayet Et
  Ne icin tesekür gecen seneki rezilik icinmi dünyaca ünlü hakeme yaptiklarin bak .ne xazik bir trabzon ugruna kac hakemin serefiyle oynadilar yaziklar olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle