Fenerbahçe açıkladı! Yeni hoca İsmail Kartal

Fenerbahçe Kulübü, teknik direktörlük görevi için sezon sonuna kadar İsmail Kartal ile anlaşma sağlandığını açıkladı.

GİRİŞ 12.01.2022 13:20 GÜNCELLEME 12.01.2022 14:41
Bu Habere 169 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe, sezonun geri kalanı için takımın başına Teknik Direktör İsmail Kartal'ın getirildiğini açıkladı.

Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Bir önceki Teknik Direktörümüz Vitor Pereira'nın takımımızdan ayrılması ile birlikte 2021-22 sezonunun kalan dönemi ve yeni sezon yapılanmamız kapsamında çalışmalarımıza derhal başlanmış, listemizde belirlediğimiz teknik direktör adayları ile görüşmelere ivedilikle başlanmıştır."Görüşülen isimler sezon sonu gelmek istedi"

Bu çalışmalar süresince öncelikli tercihimiz, önümüzdeki sezonda takımımızı çalıştıracak Teknik Direktörümüzün, 2021-2022 sezonunun geri kalan kısmında da A Takımımızın başında yer almasıydı. İstişare süreçlerimiz devam ederken teknik direktör adaylarımız, sezon ortasında göreve başlamak yerine yeni sezon itibariyle başlamayı tercih ettiklerini bildirmişlerdir. 2022-2023 sezonunda takımımızın teknik direktörü olarak belirleyeceğimiz ismin; 2021-22 sezonunun kalan bölümü de dahil olmak üzere tüm dikkati ve çalışmalarını, yeni sezon kadro yapılanmamıza, uzun vadeli oluşturulacak futbol sistemimize, A takım-altyapı koordinasyonuna tam konsantrasyon ile yoğunlaşması hedeflenmektedir.

Bu konudaki açıklamalar da önümüzdeki dönemde yapılacaktır."Yarım sezonluk bir planlama yapılmıştır"

İçerisinde bulunduğumuz sezonda Süper Lig, Türkiye Kupası, UEFA Avrupa Konferans Ligi olmak üzere 3 kulvarda da hedefleri yolunda mücadelesine devam eden Futbol A Takımımız için yarım sezonluk bir planlama yapılmıştır.

Bu geçiş döneminde camiamızın önemli değerlerinden biri olan, kulübümüze hem futbolcu hem de teknik direktör olarak hizmet etmiş İsmail Kartal ile temasa geçilmiştir."Sezonun geri kalan dönemi için İsmail Kartal ile anlaşma sağlamıştır"

2014-2015 sezonunda da Futbol Takımımızı yönetmiş olan İsmail Kartal, Fenerbahçe'nin kendisine ihtiyacı olduğu her anda kayıtsız ve şartsız göreve hazır olduğunu ifade etmiş, Kulübümüz sezonun geri kalan dönemi için İsmail Kartal ile anlaşma sağlamıştır. 

Söz konusu Fenerbahçe olduğunda her zaman ve her şartta göreve hazır olduğunu vurgulayan, Fenerbahçe adına sorumluluk aldığı her an hatta Takımımızın canına kast edildiği en zor dönemde dahi Fenerbahçe aidiyeti ile yapabileceğinin en iyisini ortaya koyan, Fenerbahçemizin kıymetli bir değeri olan İsmail Kartal hocamıza, özverili yaklaşımı için teşekkürlerimizi ifade ediyoruz.Hocamızın sorumluluk bilinci ile üstlendiği bu görevinde yönetimimiz, futbolcularımız ve camiamızla birbirimize destek olarak bir aile bilinciyle hareket edeceğimizi vurguluyor; taraftarlarımızın her zaman olduğu gibi takımımızın ve kulübümüzün yanında olacağına inanıyoruz.

YORUMLAR 169
 • Kayseri kayseri 7 ay önce Şikayet Et
  Ali koç soyadın koç olabilir ama aziz yıldırımdan sonra koçtan ziyade kuzulara benzedin sen git holding işlerine bak
  Cevapla
 • Hasanbb 7 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar şu var;Denenmiş bir adamdan yarım sezonluk kahramanlık beklemek hatadır.Kartal be ysada sezon sınu gidecek.Emre dede öyle olmadımı.ki ismail kartal başarılı olacak.sonuçta bu sezon Trabzon şampiyon oldu!!! İkincisi Yılmaz Vural defteri artık Vural ölene kadar kapandı.bence buda hataydı.Ali Koç son darbeyide bu şekilde vurdu.Fb şampiyon olamadan,başarısız şekilde ligi bitirip yeni heyete takımı teslim edecek.Ali kalacak İsmailler gidecek!!! Revamı fb liler siz söyleyin! Sizce seneyede başarı olur mu? Lig tv leri iptal edin!
  Cevapla
 • Fener 7 ay önce Şikayet Et
  Yılmaz Vural Yılmaz Vural Ýılmaz Vural
  Cevapla
 • İmparator 7 ay önce Şikayet Et
  Fatih Terimin gelmesi gerekiyordu. Çok yanlış yapıldı.
  Cevapla
 • Hasanbb 7 ay önce Şikayet Et
  Valla parayı bassa alır Terimi.
  Cevapla
 • KaleliER 7 ay önce Şikayet Et
  İlk sene AYKUT , ( Ali Koç un ilk sezonu ) Son sene de ( Yani bu sezon başı ) kesinlikle EMRE kalmalıydı ... Bu sonuçlardan daha kötü olmazdı . Nokta
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle