Fenerbahçe'nin antrenmanına taraftarlardan yoğun ilgi

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi ilk etap kamp çalışmaları dahilinde geldiği Topuk Yaylası Tesisleri’nde taraftarlara açık antrenman ile hazırlıklarına devam etti.

Fenerbahçe'nin antrenmanına taraftarlardan yoğun ilgi
Fenerbahçe'nin antrenmanına taraftarlardan yoğun ilgi
GİRİŞ 25.06.2024 12:14 GÜNCELLEME 25.06.2024 14:04

Saat 09:30’da teknik direktör Jose Mourinho yönetiminde başlayan antrenmana taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Antrenman öncesinde futbolcular ve teknik ekip, tribünlere giderek taraftarları selamladı. Antrenman ısınma hareketleriyle başladıktan sonra iki gruba ayrılan futbolcular, yarı sahada pas ve sonuçlandırma çalışması gerçekleştirdi. Daha sonra çift kale maç yapan takım, savunmadan çıkış, baskı ve yerleşim çalışmaları yaptı. Çift kale maçı kurulan kuleden takip eden teknik direktör Mourinho, sık sık oyunu durdurarak oyunculara uyarılarda bulundu. Antrenman streching çalışmasıyla sona erdi. Antrenmanın sona ermesinin ardından tribünlere giden Mourinho, taraftarlarla fotoğraf çektirerek forma imzaladı.

Sezer Yavuz Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Sezer Yavuz

Editör Hakkında

Sezer Yavuz, 20 Şubat 1994'te İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kastamonu Üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2017 yılında Anadolu Ajansı'nda başladı. 9 Temmuz 2020 yılından itibaren Haber7.com'da çalışmaya devam etmektedir.