'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!

Giresunspor’un tecrübeli futbolcusu Aykut Demir, FETÖ’cülerin 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında kendisi için idam planlamasını, “İlmiği benim boynumdan çıkartıp onların boynuna geçiren Allah’a hamd olsun” diye yorumladı.

'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!
'Aykut Demir'i asalım' diyenlere sert cevap!
GİRİŞ 25.12.2018 09:53 GÜNCELLEME 25.12.2018 10:40
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

FETÖ’cü eski polis İnan Kazan’ın örgüt içi kripto mesajlaşmalarda “Devrimden sonra futbolcu Aykut Demir’i Trabzon meydanına asalım. Fatih Terim’i de teşekkür konuşması eşliğinde asalım” ifadelerinin basına yansımasının ardından konuşan Aykut Demir, hainlerin planlarının Allah tarafından bozulduğunu söyledi.

"Hain, alçak din simsarı"

Aykut Demir, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Hain, alçak din simsarı FETÖ grubunun Türkiye ve Türk halkı üzerindeki planlarının içerisinde bulunmak beni müteessir kılmakla beraber aynı zamanda onurlandırmıştır. Hain darbe planının kurgucu aktörlerini başarıya ulaştırmayan Allah’a hamd olsun” ifadelerini kullandı. 

"Allah bizlere karşı kurulan tuzağı bozdu ve ilmiği onların başına geçirdi"

FETÖ’cü teröristlerden hiçbir zaman korkmadığını ifade eden ve kendisine kurulan tuzağın Allah tarafından bozulduğunu vurgulayan Aykut Demir, “Fethullahçı Terör Örgütü beni hiçbir zaman korkutamadı ve biz de çok şükür hep doğru yoldaydık. Allah Kur’an-ı Kerim’de Enfal suresi 30. Ayette buyuruyor ki, ‘Hani kafirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.’ Allah bizlere karşı kurulan tuzağı bozdu ve ilmiği onların başına geçirdi” dedi.

 

 

KAYNAK: İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 30
 • DAYI 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamsın
  Cevapla
 • yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  adamsın aykut kardeşim ALLAH yolunu açık eylesin
  Cevapla
 • jenerasyon 1 yıl önce Şikayet Et
  Aykut cansın can kardeşimsin güzel yürekli delikanlı.. sen izzetinde dimdik ayaktasın ya fetöcü çapulcular nerede tabi ki sürünüyorlar.öyle darbe olmaz işte böyle olur.
  Cevapla
 • Nurullah 1 yıl önce Şikayet Et
  MaşAllah rabbim seni nefesinle baş başa bırakmasın kurbanım
  Cevapla
 • vatansever 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sana Aykut kardeşim.Gereken cevabı o hainlere vermişsin.Allah her zaman doğrularla beraberdir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle