Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, başkan adayı Ahmet Nur Çebi'nin kendisine yönelik sözlerine ilişkin konuştu.

Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap
Fikret Orman'dan Ahmet Nur Çebi'ye cevap
GİRİŞ 16.10.2019 17:58 GÜNCELLEME 16.10.2019 18:05
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, başkan adaylarından eski çalışma arkadaşı Ahmet Nur Çebi'nin kendisine hakkını helal etmediğini açıklamasıyla ilgili açıklamada bulundu.

 

 

Çebi'nin dolduruşa gelerek bu açıklamayı yapmış olabileceğini kaydeden Orman, "Seçim süreci, ben aday değilim, lütfen beni adaylık polemiklerinin içine sokmayın. Ahmet ağabey ile aramızda duygusal bir şey var, onun kırgınlıkları var. Bazıları dolduruşa getirir. Şu anda söylediklerim başka yerlere gider. Adaylar geçmişle alakalı değil, gelecekle alakalı konuşmalı. Polemiklere soktuğumuz takdirde, o onu dedi, bir mevzu çıkarırız. Böyle polemiklere girmek istemiyorum" dedi.

Seçim sürecinde bunları konuşmanın doğru olmadığını vurgulayan başkan, "Seçim bitince, cevap vereceğim şeyler olursa, veririm. Şu anda polemiklere girmek istemiyorum. Ben aday değilim. Aday olacak arkadaşlar da, şunu yapacağız, bunu yapacağız, borcu nasıl indirecekler, nasıl yönetecekler, takımı nasıl şampiyon yapacaklar. Onu anlatmaları lazım" ifadelerini kullandı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
ahmet nur çebi
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Cann 9 ay önce Şikayet Et
  Sayın Orman Çebi başkan haklıdır sende utanmadan cebiyi bitirip adalı kazansın diye uğraşma sana olan nefret cebiye kazandırıp adaliya kaybettirir
  Cevapla
 • Bjk 9 ay önce Şikayet Et
  Bu adamdan nefret ediyom bjk yi batırdı zeki celik caglar cengiz ülderi üç kuruş için almadı milyon euroları lov a aşk diye aldı negredoyu aldı yatacak yerin yok fikret
  Cevapla
 • Bjk 9 ay önce Şikayet Et
  Koca Kulübü batırdınya suç secenlerde koyun güdemeyecek adama koca kulübü yönet diye seçersen kulübü batırır
  Cevapla