Şenol Güneş: 'Beşiktaş'a oyuncu önermedim'

A Milli Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Muhammed Şengezer ve Umut Meraş'ı eski kulübü Beşiktaş'a önerdiği yönündeki haberleri yalanladı.

Şenol Güneş: 'Beşiktaş'a oyuncu önermedim'
Şenol Güneş: 'Beşiktaş'a oyuncu önermedim'
GİRİŞ 07.08.2019 17:27 GÜNCELLEME 07.08.2019 17:28
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Şenol Güneş, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel yaptığı açıklamada bütün kulüplere eşit mesafede olduğunu belirterek şunları kaydetti: 

"Maçları izliyorum, düşüncemi zaten televizyonda söylerim. Yok şu oyuncuyu şuraya söylemişim, onu tehdit etmişim, oraya tavsiye etmişim, şu transferi beğenmemişim gibi yazılar bana ait olan sözler değil. Hiçbir kulübün transferine karışmam. Hiçbir oyuncuya nereye gitmesi gerektiğini söylemem. Ancak oyuncuların başarılı olmasını isterim. Benim ağzımdan çıkmayan ve bana ait olmayan sözlerin kamuoyunda kullanıp bunlar üzerinden gündem yapmaya çalışanları kınıyorum, doğru bulmuyorum. Kaleci Muhammed ve Umut Meraş'la ilgili ya da Fenerbahçe'nin veya Beşiktaş'ın transferiyle ilgili söylemim olmadı. Benim için bütün kulüpler şu anda eşit mesafededir. Tabii ki çalıştığım Beşiktaş'ta güzel günlerim geçti. Oradan ayrılırken üzüldüm ve bende özel bir yeri vardır. Doğduğum ve büyüdüğüm kendimi ait hissettiğim şehrin takımı Trabzonspor'u da dışlayamam. Ancak benim için şu anda Fenerbahçe, Bursaspor, Başakşehir, Kayserispor, Konyaspor da hepsi Türkiye'nin güzide kulüpleridir. Hepsinin de yanına gideceğim. Bundan hiçbir rahatsızlık duymam. Hiçbirini diğerine üstün koymam. Zaten yarışta herkes birbirini geçmeye çalışacaktır. Onun dışında başka bir olayım yoktur benim." 

 

 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 14
 • byrm 9 ay önce Şikayet Et
  ne var bunda
  Cevapla
 • ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  yaw bu şenol güneş hazımsızlığı nedir nedendir bu insanlarda bende anlamış değilim sanki futbolcuyu çalmiş paket etmiş getirmiş
  Cevapla
 • Medo16 9 ay önce Şikayet Et
  senin iyi tanırız hocam. sana laf söyleyeceklerine federasyon görevlisi olupta malum kulübün binasında e.akbaba transferine katılanları konuşsunlar
  Cevapla
 • E.A 9 ay önce Şikayet Et
  Şenol hoca geçenlerde Fenerbahçe için de yorum yapmıştı. Kadrosunun kalitesiz, yetersiz ve alınan oyuncuların ihtiyaç duyulmayan mevki oyuncaları olduğunu söylemişti. Şenol hoca Beşiktaş ile kavgalı ayrılmadı ki Beşiktaş'tan kopsun. Gayet güzel bir şekilde ayrıldı. Elbette oyuncu önerebilir. Bundan daha doğal ne olabilir ki? inkarın sebebi beğensek de beğenmesek de Beşiktaş'ın resmi bir hocası var o hocaya saygıdan dolayı olacak inkarı seçmiştir.
  Cevapla
 • Metin 9 ay önce Şikayet Et
  Kıvırma bari.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle