Şenol Güneş kararını verdi! Pektemek'in yerine...

Fazla forma şansı bulamayan Mustafa Pektemek'in kendisini isteyen Başakşehir ya da Konya takımlarından birine gideceği öğrenildi.

Şenol Güneş kararını verdi! Pektemek'in yerine...
Şenol Güneş kararını verdi! Pektemek'in yerine...
GİRİŞ 20.06.2016 11:03 GÜNCELLEME 20.06.2016 11:03

2011 yılında Gençlerbirliği'nden transfer edilen ve 5 yıldır Siyah-Beyazlı formayı giyen Mustafa Pektemek'in Süper Lig kulüpleri ile görüşme halinde olduğu kaydedildi.

Başta Başakşehir olmak üzere geçtiğimiz sezonun flaş takımın Konyaspor'un da 28 yaşındaki futbolcu ile temas halinde olduğu kaydedildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in fazla forma şansı vermediği Pektemek'in gelecek sezon da aynı şeyleri yaşamamak için ayrılmaya sıcak baktığı belirtildi.

Yaşadığı sakatlıklarla daha çok gündem olan Mustafa Pektemek, 2015 yılının ocak ayında sözleşme yenilemişti ve ödenen para tepki almıştı.

ŞENOL HOCA İSTEDİ

Mustafa Pektemek'in ayrılma ihtimaline karşı Siyah-Beyazlılar, Ömer Şişmanoğlu'nun bu sezon takımda tutmak istiyor. 3 sezon önce bonservisi Antalya'dan alınan Ömer, ilk sezonunu Siyah Beyazlı formayla geçirirken ikinci senesinde Eskişehir'e kiralandı. 27 yaşındaki forvet geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Konya ikinci yarısında ise Antalya'da kiralık olarak oynadı.

Teknik direktör Şenol Güneş'in isteği doğrultusunda Ömer Şişmanoğlu'nun geri çağrılacağı ve Mustafa Pektemek'in yerine takımda tutulacağı kaydedildi.

YAZDIR