Beşiktaş'ın yeni stadı para bastı

Vodafone Arena'yı Beşiktaş'ın mali anlamda şaha kalkışı olarak gören siyah-beyazlı yönetimin haklı olduğu görüldü

Beşiktaş'ın yeni stadı para bastı
Beşiktaş'ın yeni stadı para bastı
GİRİŞ 13.04.2016 02:48 GÜNCELLEME 13.04.2016 02:48
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Vodafone Arena'yı Beşiktaş'ın mali anlamda şaha kalkışı olarak gören siyah-beyazlı yönetimin, bu düşüncesinde ne kadar haklı olduğu Bursaspor maçında açık bir şekilde görüldü.

Kara Kartal'ın yeni stadının açılış karşılaşmasına taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Kombinelerle birlikte Bursaspor maçından 14 milyon TL gelir elde edildi. 3 bin 500 metre karelik konsept ve bin 200 metre karelik stant alanına sahip Vodafone Arena'daki Kartal Yuvası Mağazası'nda ise 5 milyon TL'yi aşan bir satış gerçekleştirildi. Böylece Beşiktaş sadece Bursaspor maçında 19 milyon TL'nin üzerinde bir kazanç sağladı. Bu arada Kartal'ın yeni yuvasında oynanacak Kayseri ve Osmanlı maçlarından da toplamda 3 milyon TL bilet hasılatı beklendiği belirtildi. Böylece siyah-beyazlıların 3 maçtan hasılat kazancı 17 milyon TL'ye ulaşacak. Localar, VIP ve 1903 Tribünü gelirleri de eklendiğinde, rakam 20 milyon TL'ye kadar çıkacak.

Ürünlere yoğun ilgi
Bursaspor maçında tribünleri hınca hınç dolduran taraftarlar, Beşiktaş'ın lisanslı ürünlerine de büyük ilgi gösterdi. Stattaki Kartal Yuvası mağazasında uzun kuyruklar oluştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • yazık 4 yıl önce Şikayet Et
  Şu akıtılan paralara yazık. kimisi ekmek bulamaz kimileri de bir maçtan 19 milyon para kaldırır. bunun hesabını Allah sorar bizden
  Cevapla
 • osman Keleş 4 yıl önce Şikayet Et
  birde derler ki türkiyede para yok. Demek varmış
  Cevapla
 • bjk 4 yıl önce Şikayet Et
  Şampiyon şampiyon....
  Cevapla
 • Eagle 4 yıl önce Şikayet Et
  Bize stadi kiralamayan gs çatlasin sanki kendileei yaptilar stadi bak bizimki el emeği göz nuru allah nazarlardan kem kisilerden korusun
  Cevapla