Tepkilerin ardından Konya'dan geri adım!

Atiker Konyaspor, Trabzonspor taraftarları için 900 TL olarak belirlediği bilet fiyatını 120 TL'ye düşürdü.

Tepkilerin ardından Konya'dan geri adım!
Tepkilerin ardından Konya'dan geri adım!
GİRİŞ 24.02.2017 22:13 GÜNCELLEME 24.02.2017 22:13
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Atiker Konyaspor Kulübü, Trabzonspor maçında deplasman trübünü için daha önce 900 TL olarak belirledikleri bilet fiyatını 120 TL'ye düşürdüklerini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Atiker Konyaspor Kulübü olarak, bir süredir atmış olduğumuz sporda centilmenlik adımlarının aksine, haksız ve orantısız cezalar almaktayız. Buna karşı çarpıcı ve ses getiren bir tepki olarak, büyük taraftarımızdan tamamen yoksun bir şekilde oynayacağımız Trabzonspor karşılaşmasında misafir takım taraftarlarına daha önce örneğini yapmadığımız bir şekilde yüksek fiyatlı bilet uygulamasında bulunduk.

Muhataplarının aksine, Atiker Konyaspor camiasının ve Konya halkının içindeki vicdan ve adalet duygusu hiçbir zaman ölmeyecektir. Trabzonspor'un değerli başkanı Sayın Muharrem Usta'nın yapmış olduğu yapıcı açıklamalar, Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Göksel Gümüşdağ ve TFF Başkanvekili Sayın İbrahim Usta'nın ısrarlı ricaları tarafımızca dikkate alınmıştır. Şehrimizin yöneticilerinin, Spor Genel Müdürümüzün ve Büyük Konyaspor taraftarının da görüşünü alarak ama her şeyden önce dost olarak gördüğümüz ve yarınki maçta centilmence yalnızca kendi takımını destekleceğini umduğumuz Trabzonspor taraftarının mağdur olmaması amacıyla 900 TL olan bilet fiyatını 120 TL'ye düşürmüş bulunmaktayız.

Umarız ki, adalet dağıtmakla görevli kişi ve kurumlar bizleri bir daha bu tür önlemler almak durumunda bırakmazlar."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 13
 • misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  120 tl ne bu ne biçim ücret bütün maçlar böylemi fakir fukaraya 10 ver desen Allah versin derler yazık bir maça bu para verilir mi?
  Cevapla
 • Özmutlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Konya hani hoşgörü şehri hani Mevlana şehri idi ,söylemlerle yapılanlar hiç tutarlı değil.Bu şekildeki davranışlar maalesef tüm Konya'ya ve Konyalılara mal ediliyor biraz düşünerek hareket edin
  Cevapla
 • Evet 3 yıl önce Şikayet Et
  açgözlüler yuh be
  Cevapla
 • futbol 3 yıl önce Şikayet Et
  fedarasyon iş yokki konyaspor maçların genel ortalaması üzerinden fiyat verilmelidir.ortalama neyse o olur.konyaspora para cezası ve yönetimine ceza verilmelidir.türkiye derdi maçları haricinde biletler asgari ücret üzerinden belirmeli halk maçlara tevşik edilmelidir.türkiye futbol böyle büyür.
  Cevapla
 • jumanji 3 yıl önce Şikayet Et
  900 tlye insan bir aylık evinin kirasını öder.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle