Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor maçında olay

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup müsabakasından sonra Bayrampaşa Kulübü Başkanı İsmail Hocaoğlu'na kendi taraftarları sözlü saldırıda bulundu

Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor maçında olay
Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor maçında olay
GİRİŞ 07.12.2014 20:06 GÜNCELLEME 07.12.2014 20:06

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta oynanan Bayrampaşa-Yeni Malatyaspor maçının ardından Bayrampaşa Kulübü Başkanı İsmail Hocaoğlu'na kendi taraftarları sözlü saldırıda bulundu.

Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda oynanan ve 2-2 beraberlikle sona eren karşılaşmadan sonra stat çevresindeki taraftarların Hocaoğlu'na tepki gösterdiği, araya giren güvenlik görevlilerin olayı daha fazla büyümeden yatıştıkları belirtildi.

İbrahim Hocaoğlu, AA muhabirine konuyla ilgili yaptığı açıklamada, her kulüpte olan sıkıntıları yaşadıklarını dile getirerek, "Bir taraftar grubu, kulüpten bir şeyler sağlamaya çalışıyor. Menfaatleri karşılıksız kalınca bu tür bir olaya başvurdular. Olay bundan ibarettir. Herhangi bir fiili saldırı yok. İki takım taraftarları maç içinde de gerildi. Dışarıda stattan çıktıktan sonra bu olay oldu. Şahsımla alakalı bir şey yok, tüm kulüplerin sorunları bunlar" ifadelerini kullandı.

Hocaoğlu, avukatlarıyla konuyu değerlendirdiğini şu an için kimseden davacı olmadığını da sözlerine ekledi.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Futbol
YAZDIR