Türkiye'den ve Dünya'dan son dakika spor haberleri, önemli transferler; canlı maç sonuçları, canlı anlatımlar ve maç özetleri Tüm Spor'da!

Şampiyonlar Ligi'nde günün programı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 3. grup maçları heyecanı başladı. İşte Devler Ligi'nde günün programı ve muhtemel 11'ler...

Şampiyonlar Ligi'nde günün programı
Eklenme: 23 Ekim 2012, 07:47 / Güncelleme: 23 Ekim 2012, 09:10 / 2,738 Okunma
BÜYÜKLÜK
- A A +

Temsilcimiz Galatasaray'ın H Grubu'nda üçüncü sınavını vereceği UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda bugün toplam 8 maç oynanacak.
Bugünkü karşılaşmaların saatleri ve takımların muhtemel 11'leri şöyle;
E GRUBU Saat: 21:45

Nordsjalland: Hansen, Okore, Mtiliga, Parkhurst, Runje Booked, Adu, Stokholm, Beckmann, Lorentzen, Nordstrand, John

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Giovinco, Vucinic
Saat: 21:45

Shakhtar Donetsk: Pyatov, Srna, Kucher, Rakitskiy, Rat, Fernandinho, Hubschman, Mkhitaryan, Willian, Alex, Luiz Adriano

Chelsea: Cech: Ivanovic, David Luiz, Terry, Cole; Ramires, Mikel, Lampard; Hazard, Torres, Oscar
F GRUBU Saat: 21:45

BATE: Gorbunov, Filipenko, Simic, Polyakov, Bordachev, Volodko, Olekhnovich, Pavlov, Hleb, Likhtarovich, Rodionov

Valencia: Moya, Bruno Saltor, Maduro, Navarro, Marchena, Mata, Joaquin, Pablo Hernandez, Alexis, Miguel, Banega Saat: 21:45

Lille: Landreau, Balmont, Cabaye, Emerson, Frau, Béria, Chedjou, Rami, Mavuba, Hazard, Gervinho

Bayern Münih: Neuer, Lahm, Dante, Boateng, Badstuber, Ribery, Gustavo, Kroos, Müller, Martinez, Mandzukic

G GRUBU Saat: 19:00

Spartak Moskova: Dikan, Shyeshukov, Suchy, Pareja, Ibson, Parshivlyuk, Makeev, McGeady, Kombarov, Ari, Welliton

Benfica: Moraes, Pereira, Garay, Jardel, Gaitan , Enzo Perez, Matic, Cesar, Melgarejo, Lima, Eduardo Salvio
Saat: 21:45

Barcelona: Valdes, Alba, Mascherano, Puyol, Alves, Fabregas, Xavi, Busquets, Messi, Pedro, Alexis Sanchez

Celtic: Forster, Matthews, Izaguirre, Wilson, Mulgrew, Lustig, Brown, Commons, Forrest, Wanyama, Miku

H GRUBU Saat: 21:45 Yayın: Star TV Galatasaray Cluj Saat: 21:45 Yayın: Smartspor 2

Manchester United: De Gea, Da Silva, Ferdinand, Evans, Evra, Cleverley, Anderson, Fletcher, Rooney, Hernandez, van Persie.

Braga: Beto, Douglao, Ismaily , Alan Silva, Vinicius, Custodio, Leandro Salino, Hugo Viana, Ruben Amorim, Ruben Micael, Eder

 

 

SOSYAL AĞLAR

BU HABERE HENÜZ YORUM YAPILMADI

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
0 / 1000
PUAN DURUMU FİKSTÜR
Puan Durumu Yükleniyor
TAKIMLAR O G B M A Y Av P