Büyük hayal kırıklığı! Caner tam 33 kez...

Caner Erkin, İzlanda karşısındaki performansıyla herkesi şaşırttı.

 • GİRİŞ07.10.2017 09:48
 • GÜNCELLEME07.10.2017 17:37
Büyük hayal kırıklığı! Caner tam 33 kez...

A Milli Takımımızın İzlanda'ya evinde 3-0 mağlup olarak 2018 Dünya Kupası'na gitme şansını yitirdiği maçta Caner Erkin geceye damga vurdu.

Dünya Kupası 2018 Avrupa Elemeleri'nde toplam 9 maç oynandı. Oynanan müsabakalar kapsamında en fazla top kaybeden isim Caner Erkin oldu.

İzlanda ile oynadığımız ve 3-0 kaybettiğimiz maçta 90 dakika sahada kalan Caner Erkin 33 top kaybı ile Avrupa Elemeleri'nde günün oynanan maçlarında sahada yer alan oyuncuların hepsini solladı ve günün kaybedeni oldu.

Caner, İzlanda karşısında 90 dakika sahada kaldı.

Yorumlar29

 • İsmail 4 ay önce Şikayet Et
  Madem başarısız oldunuz,tff gönderilen f.terim,ruhsuz futbol oynayan futbolcular eğer hazineye aldığınız halkın parasını geri iade etmezseniz bir vatandaş olarak hakkımı size helal etmiyorum.
  Cevapla
 • İsmail 4 ay önce Şikayet Et
  Ey Tff ve ruhsuz futbol oynayan futbolcular ve gönderilen fatih terim.sizde kul hakkına saygı ve allah korkusu eğer varsa bu başarısızlıklardan dolayı halkın vergileriyle size verilen o hak etmediğiniz paraları hazineye geri verin.Eğer geri vermezseniz ben hiç birinize hwm bu dünyada,hem ahirette helal etmiyorum.
  Cevapla
 • Fatih 4 ay önce Şikayet Et
  Caner dahil tüm teknik kadroyu ve federasyonu kaldırıp atın. Abdullah Avcı ve yeni federasyon başkanı ile yeni bir yapılanma lazım. Artık mehmet topal caner arda selçuk gibi dinozorlari görmek istemiyoruz.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Suclu 4 ay önce Şikayet Et
  Tek suçlu federasyon. Alt yapıya önem verilseydi belki sahadakilerden daha iyi oyuncularımız olurdu. Elimizdeki en iyileri bu. Futbol oyun taktiğide olmayınca sonuç gayet doğal
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Koçyazılı 4 ay önce Şikayet Et
  Demekki, top kaybını başarılı görmüşler ki oyunda 90 dk tutmuşlar. Bravo oyun okuyamayan kenar yönetimine.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber