Milli Takım hocası belli oluyor!

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü belli oluyor. Yıldırım Demirören, Lucescu'yla görüşmek üzere Romanya'ya gitti.

 • GİRİŞ02.08.2017 15:46
 • GÜNCELLEME02.08.2017 18:17
Milli Takım hocası belli oluyor!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim'den boşalan teknik direktörlük koltuğu için Romanya'ya gitti. Demirören, şu an da herhangi bir takım çalıştırmayan Mircea Lucescu ile bir araya geldi.

YA MİLLİ TAKIM YA DA G.SARAY

Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa 72 yaşındaki Rumen teknik adam, A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü olacak. Ve görüştüğü Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e 'Hayır' diyecek. Aksi takdirde Lucescu, sarı kırmızılılara imza atacak. (Hürriyet)

Yorumlar37

 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  yabancı istemiyoruz arkadaş!!!!!!
  Cevapla
 • ayhan 6 ay önce Şikayet Et
  ulan ne değerli adammış bu lucescu. Adamı yere göğe sığdıramadınız.
  Cevapla
 • misafir 6 ay önce Şikayet Et
  yerli olalım milli olalım diye düşüncelerin yoğunlaştığı bir dönemde milli takımın başına yabancı birini getirebilmek için ayağına kadar gidiliyor bu ülkede futboldan anlıyan bir tanedemi adam kalmadı. zaten topu oynayan futbolcu her takımdan iyi oyuncular çağrılacak şöyle şöyle oynanacak diye bir takım oluşturulacak bu o kadar zor bilinemeyecek yapılamıyacak bir şeymi. peki lucescuda bir başarı elde edemezse bunun hesabı sorulacakmı. fatih terimin aldığı parayı hiç olmazsa yine yurt içinde harcıyor bu ne yapacak tabiki ülkesinde harcıyacak.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yuh size 6 ay önce Şikayet Et
  Yuh olsun size...Luce+Demiröreen 2 maç sonra el ele giderler...Kaybeden Türkiye ve Türk Futbolu... 4 maç daha sabredemediler Terim'e...
  Cevapla
 • Barbaros 6 ay önce Şikayet Et
  Çok iyi olur en azından bir sistemimiz olur.lucescu ile adam kayırma olmaz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber