Garry Rodrigues'in olaylı gecesi!

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues, önceki gece çıktığı yemekte gergin anlar yaşadı. Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle görüntü vermek istemeyen Rodrigues gazetecilerle tartıştı.

Garry Rodrigues'in olaylı gecesi!
Garry Rodrigues'in olaylı gecesi!
GİRİŞ 14.04.2018 10:22 GÜNCELLEME 14.04.2018 10:24
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Etiler Nusr-Et’e bir arkadaşıyla gelen Garry Rodrigues'e, Milliyet'ten Emrah Akçaay'ın haberine göre ilerleyen saatlerde Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ve model Yağmur Aktaş eşlik etti.

İçeride bir süre Rodrigues ile sohbet eden Esra Ersoy, ön kapıdan çıkarken görüntü vermemek için koşarken yere düştü. Mekan çalışanlarının yardımıyla ayağa kalkan Esra Ersoy, "Beni rezil etmeyin. Arkadaşımız gidiyor, ona yetişelim derken düştüm" dedi.

 

Mekanı arka kapıdan VIP aracıyla terk etmek isterken yakalanan 27 yaşındaki Rodrigues ise, “Beni istemediğim halde niye çekiyorsunuz? Ünlü değilim, indirin o makineleri” diyerek kızdı. Futbolcunun arkadaşları ve şoförü de, fotoğraf çekmek isteyen gazetecilere müdahale ederek “Onu burada çektirmeyiz” sözleriyle tepki gösterdi.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • çekerler sus 11 ay önce Şikayet Et
    galatasarayda oynuyorsan foton çekilir, milyon dolar kazanıyorsun, bu parayı harcamak için bir yer gelmişsin. gazetecilerde nereye harcadığını görüntülemek istemiş. ne işin var o zaman o mekanda o şahıslarla.oralarda foto çekildiğini biliyorsun zaten .
    Cevapla