Altaylı, cami teklifine çok sert çıktı!

İBB Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi’nin "Galatasaray Adası'na cami yapılsın" teklifine G.Saray'ın eski yöneticisi Fatih Altaylı'dan sert bir cevap geldi.

Altaylı, cami teklifine çok sert çıktı!
Altaylı, cami teklifine çok sert çıktı!
GİRİŞ 13.06.2017 10:55 GÜNCELLEME 13.06.2017 14:18
Bu Habere 27 Yorum Yapılmış

İşte Fatih Altaylı'nın Hüseyin Avni Sipahi’nin teklifine verdiği o cevap:

"14 gün önce Dursun Özbek'e hitaben bir yazı yazdım. 'Ey Dursun Özbek, farkında mısın Galatasaray Adası, Galatasaray'ın elinden alınmak isteniyor' dedim. Bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde kim olduğu tarafımdan çok iyi bilinen Sipahi (Hüseyin Avni Sipahi) soyadlı bir vatandaş, Galatasaray Ada'sının kamulaştırılarak cami yapılması için teklif verdi.

Birincisi bu zaten fizik olarak mümkün değil, oraya cami yapamazsın. Boğaziçi Öngörünüm orada böyle bir yapılaşmaya izin vermez. İki; sen herkesin malına, mülküne oturup da nasıl kamulaştırırsın, herhangi bir gerekçe olmadan?Kadir Topbaş yalanladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yaptığı yazılı açıklamada, "Bağımsız Meclis üyemiz gündem dışı bir konuşma yapmıştır. Galatasaray adasına cami yapılması gündemimizde olmadığı gibi bir çalışma içinde de değiliz." ifadesini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 27
 • Kocaeli 1 yıl önce Şikayet Et
  Müslüman bir ülkeyiz elhamdülillah tabiki cami yapılacak yapılması da gerekli.
  Cevapla
 • Samii 1 yıl önce Şikayet Et
  Altaylı herşeye sazan gibi atlama huyundan vazgeçmedi gitti. Meclis üyesi Kuyuya taş atmış altaylıda çıkarma telaşında.
  Cevapla
 • Tahsin Aydoğdu 1 yıl önce Şikayet Et
  Camı yerine kilise yapılsın Fatih Altaylı ara sıra günah çıkarmaya gider.
  Cevapla
 • Fahri 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunun günahı bitmez...
  Cevapla
 • Ziyaretçi 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların günahları çıkmakla bitmez ;Bu zihniyetle devam ettikleri sürece.
  Cevapla
 • Ali Erler 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu türlü adamların cenazesi o camilere gelmeyecek mi ? Nasıl Müslüman bunlar ? ! Hem orası Osmanlı Sultanlarının mülkü değil mi ? Ermeniye mülkünü iade eden Devlet, Osmanlı Hanedan mülklerini de sahiblerine iade etmeli. Hani hukuk. Hukuk herkese lazım !
  Cevapla
 • zaza 1 yıl önce Şikayet Et
  Hüseyin ayni sipahi CHP lidir.Fitne çıkarmak için söylenmiş bir sözdür.Bunlar cami yıkarlar cami yapmazlar.Elbette ki oraya cami olmaz bunu kendisi de çok iyi biliyor .Allah insanları birbirine düşürmek isteyenleri ramazan ayının hürmetine kahretsin, planlarını başlarına geçirsin.Amin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle