Aziz Yıldırım'dan yalanlama geldi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün basında yer alan bir haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Aziz Yıldırım'dan yalanlama geldi
Aziz Yıldırım'dan yalanlama geldi
GİRİŞ 10.09.2012 16:47 GÜNCELLEME 10.09.2012 16:53
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Fenerbahce.org'dan yayınlanan açıklama şu şekilde:

"Bugün, bir gazetede Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman için "İşte Fenerbahçe başkanı olacak adam. Ben gidince bu kulübün başına onu geçireceğim." dediğim iddia edilmiştir.

Sayın Kocaman'ın katıldığı programı, özel işlerim dolayısıyla canlı izleyememiş olmamın yanı sıra haberin içeriğinde yer alan diğer iddiaların da doğru olmadığını, bu haber ile Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Değerli Genel Kurul Üyelerine saygısızlık yapıldığını belirtmem gerekiyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olmak, her Fenerbahçelinin hakkıdır. Ancak başkanlık makamındaki ismi belirleyecek kişi, ben değil sadece "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Genel Kurulu Üyeleridir."

Tamamen gerçek dışı olan bu haberleri yapanları kınıyorum.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

KAYNAK: FANATİK
YORUMLAR 3
 • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
  bu yalan haberleri yayınlayan habet7,yide kınıyorum?.... ...lütfen... haber7 olarak bu yalan haberleri sitenize taşımayın?...çünkü sizin kredinizde bitiyor bir çok tanıdığım kişi haber7,nin bu tür haberleri sitesine taşımasına şaşırıyor? ....haber7 yalancı basınına ortak oluyor?.
  Cevapla
 • alper gülen 6 yıl önce Şikayet Et
  rüya. rüyada görüp gerçek gibi yazmaktan bıkmadı bu basın ..
  Cevapla
 • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
  o haber yalanmı?.....ne iğrenç bir medya var!!!???. ...artık inanın gazete filan hiç almıyoruz!!! ...artık midemiz bulanıyor?....
  Cevapla